>
Dobrovoľnícky projekt Kreatívna duša, pravá ruka pri tvorbe contentu, slow food lover

Kreatívna duša, pravá ruka pri tvorbe contentu, slow food lover

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
video editing
web administrativa
tvorba prezentácie
udržateľnosť
zdravé stravovanie
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Wanted: Pomoc pri tvorbe vzdelávacieho obsahu vo forme článkov na web, reelsov, príspevkov na sociálne siete a YT videí, práca s Canvou. Nápadov a materiálov mám za roky praxe veľa, no ťažšie mi je ich po technickej stránke zrealizovať. Ak Ťa baví téma kvalitných a zdravých potravín a udržateľného životného štýlu a si doma vo svete dnešných technológií, AI a marketingu sociálnych sietí, ozvi sa.

Zatiaľ máme ...

Mám roky praxe s témou kvalitných, zdravých a udržateľných potravín, rozbehla niekoľko jedlých projektov (Jemine, Food Revolution Day, Skutočne zdravá škola), napísala som niekoľko kníh a publikácií, spustila som vlastný wordpress web, ktorý ale potrebuje update a doplniť naň články a recepty, ktoré mám doma “v šuflíku”. Mám entuziazmus tvoriť zaujímavý a plnohodnotný content, ale k tomu sa potrebujem naučiť využívať dostupné technológie.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Spolu zlepšíme komunikačný dosah na sociálnych sieťach a webe na cieľovú skupinu, refreshneme a doplníme web, naučím sa kráčať s dobou a využívať appky na videa a tvorbu obsahu a budem prinášať viac online vzdelávacieho obsahu o kvalitnom a udržateľnom jedle.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Verím, že prínosom budú hodnotné rozhovory o kvalitnej a zdravej strave a udržateľnom životnom štýle, práca v príjemnom prostredí v novom ateliéri v BA, výlety na eko farmu, dobré jedlo, knihy a publikácie, ktoré som napísala (rada venujem) a samotné vzájomne obohacujúce skúsenosti v rámci spolupráce.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Prispejeme k šíreniu povedomia o kvalitných potravinách, kde ich zháňať a ako z nich pripravovať zdravé a sezónne jedlá a tak meniť svet k lepšiemu, lebo sme to, čo jeme a tým ovplyvňujeme aj svet okolo nás.

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
5. 7. 2024