>
Dobrovoľnícky projekt Koordinátor marketingovej komunikácie pre projekt MiniErasmus😎

Koordinátor marketingovej komunikácie pre projekt MiniErasmus😎

Nezisková organizácia
Marketing
tvorba contentu
základná analytika
student development
strategy development
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

MiniErasmus je projekt pre študentov stredných škôl - počas niekoľkých dní majú študenti možnosť navštíviť vyučovanie a prednášky na vybraných VŠ a zistiť ešte pred podaním prihlášky, či je to naozaj to, čo chcú a očakávajú. :) Projekt organizujeme dvakrát do roka - v letnom a zimnom semestri a zakaždým, je obdobie pred projektom pre marketingový tím náročné. Preto potrebujeme pomôcť s celkovým zastrešením komunikácie marketingu s MiniErasmus tímom, plánovanie contentu priamo pre tento projekt a prácu s FB skupinami.

Zatiaľ máme ...

V marketingovom tíme máme momentálne na komunikáciu MiniErasmus tímom určenú kontaktnú osobu - potrebujeme doplniť sily na túto rolu - nebudeš v tom sám/sama! :) V tíme sme už dlhodobo rozbehnutí, máme nastavené procesy, všetci máme svoju agendu a fungujeme ako hodinové ručičky. :)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je efektívne a čo najlepšie informovať o aktivitách a možnostiach, ktoré v organizácii ponúkame. Veľmi riadi dosiahneme vďaka tvojej pomoci bod, kedy sa nebudeme musieť náhliť a stresovať vždy počas registrácii na projekt, prípadne pri tvorbe contentu o tom, čo sa v projekte deje, bude diať a retrospektívne, čo sa dialo a čo sme dosiahli. :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Zapojením sa do našej organizácie a do marketingového tímu získať mnoho mnoho skúseností a vedomostí z oblasti fungovania marketingového tími a procesov, ktorými sa riadi. Získač skúsenosti s tímovou spoluprácou a tvorbou dlhodobých marketingových kampaní. V podstate sa u nás však môeš naučiť čokoľvek čo budeš chcieť - pokojne aj mimo marketingu! :) A samozrejme získať komunitu - super kamošov, kamošky a kontakty. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tvojej pomoci budeme fungovať lepšie a efektívnejšie - získame super parťáka/parťáčku, s ktorou sa budeme môcť ďalej vzdelávať a posúvať a naša práca a jej výsledky budú ešte lepšie ako doteraz! :)

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
6. 9. 2023
7. 9. 2023

Podobné projekty