Dobrovoľnícky projekt Google Ads konzultant/ka

Google Ads konzultant/ka

Nezisková organizácia
Google Ads
Google Grants
digitálny marketing
reklamy
keyword reklamy
práva zvierat
udržateľnosť
aktivizmus
efektívny altruizmus
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Rozbiehame nanovo náš Google grant na Google Ads, ktorý nám umožňuje bezplatne minúť na reklamy 10 000 USD mesačne. Potrebujeme pomôcť so správnym nastavením kampaní a maximalizáciou využitia tohto nástroja a grantu.

Zatiaľ máme ...

V minulosti sme používali Google Ads aktívnejšie, do momentu kedy sa zmenili pravidlá ich používania pre neziskovky poberajúce Google Grant pre neziskové organizácie. Aktuálne sa snažíme tento nástroj začať využívať nanovo a naplno. Máme schválený grant, oprášené prístupy k nástrojom, máme nastavených niekoľko kampaní, ale stále narážame na problémy s ich spojazdnením. Nieto ešte s ich plnohodnotným využívaním na propagovanie našich aktivít na poli boja za ochranu zvierat a udržateľnosť. Na tento projekt sa aktívne sústredí jeden z našich dobrovoľníkov, no usúdili sme, že je čas vyhľadať odbornú pomoc.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Hľadáme človeka na externé konzultácie, ktorý nám pomôže správne nastaviť reklamné keywords kampane, maximalizovať ich výkonnosť, a čo najlepšie porozumieť tomu, ako to zopakovať aj v budúcnosti aj bez externej výpomoci.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ponúkame príležitosť priložiť ruku k boju za ochranu zvierat a udržateľné stravovanie.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Pomôžeš nám rozšíriť dosah našej práce, viesť údernejšie kampane a zasahovať pri nich čoraz širšie publikum, vďaka čomu dokážeme efektívnejšie brániť zvieratá pred krutosťou a budovať udržateľnú budúcnosť.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 3 mesiacov