Dobrovoľnícky projekt Marketingový/á manažér/ka finančnej zbierky

Marketingový/á manažér/ka finančnej zbierky

Nezisková organizácia
šport
marketing
fundraising
urbanizmus
copywriting
architektúra
social media
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 6 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám zrealizovať nový verejný priestor Playko, ktorý spája umenie, šport a kultúru. Buď súčasťou unikátneho projektu s top architektmi a dizajnérmi a podieľaj sa na neziskovom verejno-prospešnom projekte.

Zatiaľ máme ...

Informácie o projekte a zámere nájdeš TU: https://kolektiv.sk/portfolio/playko/

Jediné čo k úspešnej realizácii projektu momentálne potrebujeme je kvalitná kampaň, ktorá informuje verejnosť a pomôže nám zozbierať chýbajúce financie. Pre tento účel spúšťame kampaň, s ktorou potrebujeme tvoju pomoc.

Máme premyslený koncept a rozpracovaný obsah. Máme natočené profesionálne video a všetky podklady k projektu sú pripravené.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Keďže je projekt schválený a v procese realizácie, teraz ho treba len správne odkomunikovať a získať potrebné finančné prostriedky. Tvojou úlohou bude manažovať sociálne siete (spolu s PPC človekom) a tímom tak, aby sme vyzbierali dohodnuté miľníky. V spolupráci s grafikom bude treba pripraviť aj vizuály na soc. siete, pripraviť texty a všetky podklady spojiť do ucelenej kampane.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Budeš pracovať na projekte, ktorý bude na Slovensku prvý svojho druhu. Okrem toho sa môžeš pochváliť sumou, ktorú sa aj vďaka tvojej práci podarí vyzbierať. V neposlednom rade budeš súčasťou projektu, ktorý pomáha ľudom a tvoria ho známi profesionáli vo svojich oblastiach. Vieš získať perspektívne kontakty a byť súčasťou mladého dynamického tímu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Aj vďaka tebe môžeme Slovensku priniesť kvalitný verejný priestor, kde budú ľudia môcť tráviť svoj voľný čas zmysluplne.

Preferencie

10 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 6 mesiacov