>

Dobrovoľnícky projekt Hlava marketingového tímu

Hlava marketingového tímu

Nezisková organizácia
marketing
marketing strategy
líderstvo
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s vedením marketingového tímu pre šírenie povedomia o duševnom zdraví mladým ľuďom.

Zatiaľ máme ...

malý tím, ktorý hľadá šikovnú osobu , ktorá by ich mohla viesť k naplneniu ich potenciálu. Časovo to vidíme na 4-5 hodín do týždňa, ale keď sa budeš chcieť projektu venovať nad rámec tohto času, je to len plus.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

V budúcnosti by sme chceli mať viac priestoru na realizácu našich nápadov a na to potrebujeme práve teba. Kreatívnu osobu, ktorá sa nebojí myslieť outside of the box a prichádzať s kreatívnymi konceptami pre naše sociálne siete, kampaň a tímové fungovanie.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V inako sa snažíme pomôcť mladým ľuďom, ale zároveň im dať možnosť pomôcť aj sebe a naučiť sa niečo nové. Nemusíš mať ani veľa vedomostí z oblasti marketingu, stačí ak ti nevadí sa učiť a dať pár hodín týždenne svojej pozornosti nášmu projektu. Naučíš sa tak základy o marketingu, tímovom manažmente, duševnom zdraví, a práci v tíme. Po odbornej stránke sa naučíš rozdiely v PR a marketingu alebo čo všetko obsahuje komunikácia s publikom v 21 storočí a ako predať našu víziu ďalej do sveta.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou bude náš marketingový tím o niečo väčší, vďaka čomu budeme mať kapacitu spracovať všetky potreby nášho tímu v tejto oblasti. Týmto nám tak pomôžeš zväčšiť dosah a šíriť povedomie o mentálnom zdraví vo väčšej miery.

Preferencie

4.5 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
21. aug 2022
9. sep 2022