Dobrovoľnícky projekt Hlava marketingového tímu

Hlava marketingového tímu

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
marketing strategy
líderstvo
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s vedením marketingového tímu pre šírenie povedomia o duševnom zdraví mladým ľuďom.

Zatiaľ máme ...

malý tím, ktorý hľadá šikovnú osobu , ktorá by ich mohla viesť k naplneniu ich potenciálu. Časovo to vidíme na 4-5 hodín do týždňa, ale keď sa budeš chcieť projektu venovať nad rámec tohto času, je to len plus.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

V budúcnosti by sme chceli mať viac priestoru na realizácu našich nápadov a na to potrebujeme práve teba. Kreatívnu osobu, ktorá sa nebojí myslieť outside of the box a prichádzať s kreatívnymi konceptami pre naše sociálne siete, kampaň a tímové fungovanie.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V inako sa snažíme pomôcť mladým ľuďom, ale zároveň im dať možnosť pomôcť aj sebe a naučiť sa niečo nové. Nemusíš mať ani veľa vedomostí z oblasti marketingu, stačí ak ti nevadí sa učiť a dať pár hodín týždenne svojej pozornosti nášmu projektu. Naučíš sa tak základy o marketingu, tímovom manažmente, duševnom zdraví, a práci v tíme. Po odbornej stránke sa naučíš rozdiely v PR a marketingu alebo čo všetko obsahuje komunikácia s publikom v 21 storočí a ako predať našu víziu ďalej do sveta.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou bude náš marketingový tím o niečo väčší, vďaka čomu budeme mať kapacitu spracovať všetky potreby nášho tímu v tejto oblasti. Týmto nám tak pomôžeš zväčšiť dosah a šíriť povedomie o mentálnom zdraví vo väčšej miery.

Preferencie

4.5 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • do 12 mesiacov