>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme pomoc s organizáciou vzdelávacieho a sebarozvojového projektu s názvom Kompas🥳

Hľadáme pomoc s organizáciou vzdelávacieho a sebarozvojového projektu s názvom Kompas🥳

Nezisková organizácia
výber kariéry
sebarozvoj
vzdelávacie aktivity
student event
event mamažment
tvorba projektov
kariérové poradenstvo
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s organizáciou pilotnej fázy projektu Kompas! V Kompase budeme potrebovať pomoc s organizáciou konkrétnych vzdelávacích a sebarozvojových eventov. Pôjde o eventy jednodňové, no občas aj o víkendovky, avšak tvoju ruku k úspechu môžeš pridať aj v ostatných organizačných častiach projektu!

Zatiaľ máme ...

Momentálne máme rozpracovaný celkový koncept fungovania projektu - máme vymyslené moduly, čiže časti, z ktorých sa projekt skladá a do detailov rozvrhnuté úlohy v tíme! :) Máme aj konkrétnu predstavu o tom, aké témy bude projekt zastrešovať, s čím ide samozrejme aj istota v cieľovke a v celkovom zmysle a výsledku projektu!

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je ponúknuť verejnosti zcela nový projekt obsahujúci niekoľko modulov, ktoré sa navzájom doplňujú a tým tvoria celok slúžiaci ako skvelá vzdelávacia, sebarozvojová a kariérna príležitosť pre našich účastníkov! Tvojou úlohou bude participácia na tomto projekte - konkrétne samotná organizácia eventov pre účastníkov projektu. Pod týmito eventami si môžeš predstaviť vzdelávacie sessions, diskusie, konferencie, workshopy a prípadne aj víkendové podujatia, s rovnakým zámerom. :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Zapojením sa do našej organizácie získaš skvelé možnosti na tvoje vlastné vzdelávanie sa v témach a smeroch, o ktoré sa zaujímaš. Získaš veľa skúseností s event managementom, s komunikáciou, tímovou spoluprácou, time managementom, dozvieš sa viac o procesoch organizácie veľkého projektu a nadobudneš samostatnosť pri riešení situácii, ktoré bežne nastávajú aj v zamestnaní. A v neposlednom rade získaš super kontakty, kamošov, kamošky a komunitu! Veď aj o tomto to predsa je. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tvojej účasti v našom Kompas tíme sa nám podarí efektívnejšie a lepšie pracovať na organizácii podujatí, ktoré sú súčasťou projektu. Pomôžeš nám lepšie rozdeliť sily a úlohy v tíme tak, aby sme všetci vedeli podávať tie najlepšie výkony bez toho, aby toho na každého z nás bolo veľa. Taktiež platí - čím viac hláv, tým viac nápadov a určite oceníme aj tvoj pohľad na naše nápady, či už s tým skúsenosti máš alebo nie - každý názor je dôležitý! :)

Preferencie

3.5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 9. 2023

Podobné projekty