>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme manažéra pre náš projekt.

Hľadáme manažéra pre náš projekt.

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
strategický marketing
emailmarketing
video marketing
time management
officemanager
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s rastom a budovaním značky, no najmä so zviditeľnením unikátneho projektu na Slovensku.

Zatiaľ máme ...

Za sebou máme prvé úspechy a krst projektu. Maximálne spokojných klientov či už z Unique dňa pre podnikateľov, alebo Unique teambuildingu. Tvorili sme ženské kruhy kde sme zažili neskutočné prepojenia so ženami, ktoré od nás dostali rady a tipy, ktoré reálne praktizujú aj dnes. Založené máme taktiež web, sociálne siete, bookio, pripravené materiály na rozposielanie klientom, atď. Neustále sa vzdelávame a napredujeme aby boli naše služby na najvyššej kvality. Sme každá iná, zároveň veľmi rovnaké a spolu sa skvelo dopĺňame. Hľadáme preto nie len asistentku, ale jednu z nás, našu pravú ruku.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Potrebujeme aby naša pravá ruka, náš nový člen tímu vedel efektívne spravovať siete, viedol ich v súlade s našimi hodnotami, aby sa vďaka jeho práci o nás dozvedelo čo raz viac ľudí. Aby sa aktívne zapájal a dal nám vedieť čo potrebuje, čo si pýta od nás komunita, ako vieme zlepšiť chod tímu v pozadí, informoval nás o príležitostiach kde sa môžeme zúčastniť aby sme sa predstavili, taktiež budovať databázu a komunikovať s klientami v rámci našich procesov.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš množstvo tipov, trikov, vedomostí z oblastí vnútornej aj vonkajšej krásy žien. Budeš jednou z nás, ktorá sa môže zúčastňovať všetkých našich akcii. Ak Ťa zaujíma vnútorný rozvoj, vedomý život, relaxačné techniky pre kvalitnejší život, psychické zdravie, krása, farby, farebná typológia, líčenie, starostlivosť o pleť, fotografia, sociálne siete, email marketing, budovanie vzťahov na vedomej úrovni… si správne a hľadáme práve Teba :) Do budúcna plánujeme aj finančnú odmenu a dlhodobú spoluprácu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Budeme sa môcť viac venovať kreatívnej práci, ktorá je našou náplňou a vybaviť viac zákazníkov. Unique projekt si zaslúži objaviť a zažiť čo najviac žien, no na všetkých stoličkách už viac sedieť nedokážeme. K tomu potrebujeme práve Teba.

Preferencie

2 hodín / denne
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
11. 6. 2024
5. 7. 2024