>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme Junior/Senior Event Manažéra/ku

Hľadáme Junior/Senior Event Manažéra/ku

Nezisková organizácia
Event Manažment
čas s ľuďmi
Projektový manažment
tvorba prezentácie
zmysel pre zodpovednosť
tímová spolupráca
time management
team leader
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadá sa: Junior/Senior Event Manažér

Hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Event Manažéra, ktorý bude aktívne prispievať k úspešnej prezentácii našej organizácie na rôznych podujatiach po celom Slovensku. Tvoje úlohy budú zahŕňať:

  • Vytipovanie relevantných existujúcich podujatí a aktívne hľadanie možností prezentácie združenia v ich rámci.

  • Produkčné manažovanie prezentácie združenia na dohodnutých eventoch v rôznych lokalitách Slovenskej republiky.

  • Zaúčanie a dohľad nad dobrovoľníkmi (promotérmi) počas eventu.

  • Možnosť spravovať viacero dobrovoľníkov po celej SR, pričom môžu participovať čiastočne na vyššie uvedených úlohách podľa svojich kapacitných možností.

Ak máš vášeň pre event manažment, schopnosť pracovať v tíme a chceš sa podieľať na prezentácii našej organizácie v celej krajine, radi ťa privítame v našom tíme!


Zatiaľ máme ...

Mary's Meals pôsobí na Slovensku piaty rok a za toto obdobie sa podarilo vďaka prispievateľom a dobrovoľníkom nasýtiť tisícky detí. Naše výsledky a čo sa nám podarilo nájdeš v našich výročných správach.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme dosiahnuť, aby čo najväčší počet núdznych detí v najchudobnejších krajinách získalo jedlo a vzdelanie. K dnešnému dňu sýtime už 2 429 182 detí každý školský deň.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš možnosť pracovať s neziskovou organizáciou na svetovej úrovni. Ak si mladý vo veku 16-25 rokov, máš možnosť zapojiť sa aj do svetovej komunity Youth Engagement a zdieľať medzi sebou nápady a myšlienky s mladými z celého sveta. Ak máš viac, to vôbec nevadí. Mary's Meals Slovensko vytvára úžasnú komunitu dobrovoľníkov, z ktorých sa neraz stanú skvelí priatelia. Taktiež budeš mať možnosť zúčastniť sa skvelých udalostí a podujatí. Na našom webe nájdeš niektorých dobrovoľníkov Mary's Meals, ktorí pomáhajú organizácii každý deň (sekcia dobrovoľník). Celkovo má naša komunita dobrovoľníkov, či už ide o príležitostných, poprípade aktívnych, už viac ako 200 členov. Ešte váhaš?! Pridaj sa k nám. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

K dnešnému dňu viac ako 64 miliónov detí žije v extrémnej chudobe. Akákoľvek pomoc z vašej strany dokáže pomôcť toto číslo znížiť a pomôcť tak hladujúcim. Dostanú nie len jedlo, ale aj vzdelanie.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
23. 2. 2024
24. 2. 2024

Podobné projekty