>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme IT podporu/web

Hľadáme IT podporu/web

Nezisková organizácia
IT
Web development
zmysel pre zodpovednosť
tímová spolupráca
IT podpora
Web support
Ideálny začiatok projektu
máj 2024
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadá sa: skúsený človek, ktorý by nám vedel pomôcť so zmenou webu, zauditovať aktuálnu stránku, navrhnútť a/alebo implementovať zmeny, potenciálne prechod na opensource CSM (ako napr. wordpress).

Zatiaľ máme ...

Mary's Meals pôsobí na Slovensku piaty rok a za toto obdobie sa podarilo vďaka prispievateľom a dobrovoľníkom nasýtiť tisícky detí. Naše výsledky a čo sa nám podarilo nájdeš v našich výročných správach.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme dosiahnuť, aby čo najväčší počet núdznych detí v najchudobnejších krajinách získalo jedlo a vzdelanie. K dnešnému dňu sýtime už 2 429 182 detí každý školský deň.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš možnosť pracovať s neziskovou organizáciou na svetovej úrovni. Ak si mladý vo veku 16-25 rokov, máš možnosť zapojiť sa aj do svetovej komunity Youth Engagement a zdieľať medzi sebou nápady a myšlienky s mladými z celého sveta. Ak máš viac, to vôbec nevadí. Mary's Meals Slovensko vytvára úžasnú komunitu dobrovoľníkov, z ktorých sa neraz stanú skvelí priatelia. Taktiež budeš mať možnosť zúčastniť sa skvelých udalostí a podujatí. Na našom webe nájdeš niektorých dobrovoľníkov Mary's Meals, ktorí pomáhajú organizácii každý deň (sekcia dobrovoľník). Celkovo má naša komunita dobrovoľníkov, či už ide o príležitostných, poprípade aktívnych, už viac ako 200 členov. Ešte váhaš?! Pridaj sa k nám. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

K dnešnému dňu viac ako 64 miliónov detí žije v extrémnej chudobe. Akákoľvek pomoc z vašej strany dokáže pomôcť toto číslo znížiť a pomôcť tak hladujúcim. Dostanú nie len jedlo, ale aj vzdelanie.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
24. 2. 2024
27. 3. 2024

Podobné projekty