>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme editora/editorku pre novovznikajúci časopis Ranné mlieko

Hľadáme editora/editorku pre novovznikajúci časopis Ranné mlieko

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
editor
editorka
časopis
redaktor
kritické myslenie
písanie
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Ahojte,

veľmi rada by som vás pozvala stať sa súčasťou nášho nového (práve vznikajúceho) online časopisu Ranné mlieko. (Už sa naňho taaak veľmi teším.)

Ranné mlieko je internetový časopis, ktorý bude vychádzať štvrťročne + každý deň bude na jeho webe uverejnený článok. A práve editorov týchto textov hľadáme. Máme samozrejme veľa ďalších nápadov, kam časopis posunúť, no poďme na to pekne postupne. :) Teším sa aj na vaše nápady, ktoré k nám prinesiete.

Hľadáme editorov a editorky, ktorí budú pracovať na textoch spolu s našimi redaktormi. Každý text vzniká v spolupráci so šéfredaktorom a editorom, vždy sa dá dohodnúť. :) Chceme, aby bol náš záber tém široký - kultúrne a spoločenské témy, články zaujímavé a atraktívne pre našich čitateľov.

Ak rád/rada píšeš, premýšľaš nad svetom a dôležitémi témami, obľubuješ kultúru, u nás nájdeš svoje miesto. (Môžeš napríklad aj raz za čas napísať nejaký svoj text, ak by si mal/a záujem.) Čo od teba očakávame?

·        k tomuto záväzku sa postavíš čelom. Jedná sa síce o dobrovoľnícku pozíciu, no aj tak sa od teba očakáva, že dáš do tejto práce maximum

·        texty budeš dodávať načas

·        máš kritické myslenie

·        si ochotný/á na sebe pracovať, prijímať spätnú väzbu od šéfredaktorky. Všetci sa predsa snažíme o to, aby výsledok bol čo najlepší. :)

·        chceš sa veľa učiť. Neočakáva sa od teba, že máš roky skúseností (ale kľudne ich aj môžeš mať), no je potrebné, aby si sa chcel/a učiť

·        máš prehľad, do tém sa ponáraš hlbšie

·        baví ťa písať, diskutovať

·        vieš pre časopis zeditovať aspoň 2 texty mesačne. Zároveň očakávame dlhodobú spoluprácu. (No sme ľudia a vždy sa vieme dohodnúť, no základom je práve spomínaná komunikácia.)

V prípade, že by si sa k nám rád/rada pridal/a ako editor/ka, vyplň, prosím, tento formulár: https://forms.gle/ZMnSXQMTKjtyJkHQA. A v prípade, že by ste radšej obsadili pozíciu redaktora/ky, vyplňte tento formulár: https://forms.gle/miXmZd5KgcXHaibi6.

Ak sa vieš a hlavne chceš do projektu zapojiť aj inou formou, určite sa mi ozvi a spolu nájdeme priestor, kde budeš môcť naplno využiť a rozvíjať svoje schopnosti. (Teraz napríklad hľadáme aj redaktorov/ky, takže ak nejakého/nejakú dobrého poznáš, odkáž ho na nás. :))

Akékoľvek otázky máš, neváhaj sa ma mňa obrátiť tu v správe alebo e-mailom na rannemlieko@gmail.com. A tykaj mi. :)

Tešíme sa na teba,

tvoje Ranné mlieko

https://rannemlieko.wixsite.com/rannemlieko

Preferencie

6 hodín / mesačne
  • stredoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • vysokoškoláka
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
17. 1. 2023
23. 1. 2023

Podobné projekty