>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme Mid/Senior Copywritera/ku

Hľadáme Mid/Senior Copywritera/ku

Nezisková organizácia
Copywriting
tímová spolupráca
Projektový manažment
tvorivé písanie
špecialista komunikácie
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadá sa: Mid/Senior Copywriter/ka.

Tvojou úlohou bude tvorba textového obsahu pre externú propagáciu združenia (články do médií, web stránka, propagačné materiály). Eventuálne aj tvorba contentových plánov / plánovanie a rozvíjanie tematických ideí komunikácie združenia.

Preferujeme ľudí z novinárskeho prostredia alebo copywriterov s agentúrnymi skúsenosťami.

Zatiaľ máme ...

Mary's Meals pôsobí na Slovensku piaty rok a za toto obdobie sa podarilo vďaka prispievateľom a dobrovoľníkom nasýtiť tisícky detí. Naše výsledky a čo sa nám podarilo nájdeš v našich výročných správach.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme dosiahnuť, aby čo najväčší počet núdznych detí v najchudobnejších krajinách získalo jedlo a vzdelanie. K dnešnému dňu sýtime už 2 429 182 detí každý školský deň.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš možnosť pracovať s neziskovou organizáciou na svetovej úrovni. Ak si mladý vo veku 16-25 rokov, máš možnosť zapojiť sa aj do svetovej komunity Youth Engagement a zdieľať medzi sebou nápady a myšlienky s mladými z celého sveta. Ak máš viac, to vôbec nevadí. Mary's Meals Slovensko vytvára úžasnú komunitu dobrovoľníkov, z ktorých sa neraz stanú skvelí priatelia. Taktiež budeš mať možnosť zúčastniť sa skvelých udalostí a podujatí. Na našom webe nájdeš niektorých dobrovoľníkov Mary's Meals, ktorí pomáhajú organizácii každý deň (sekcia dobrovoľník). Celkovo má naša komunita dobrovoľníkov, či už ide o príležitostných, poprípade aktívnych, už viac ako 200 členov. Ešte váhaš?! Pridaj sa k nám. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

K dnešnému dňu viac ako 64 miliónov detí žije v extrémnej chudobe. Akákoľvek pomoc z vašej strany dokáže pomôcť toto číslo znížiť a pomôcť tak hladujúcim. Dostanú nie len jedlo, ale aj vzdelanie.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
23. 2. 2024

Podobné projekty