>
Dobrovoľnícky projekt Head of Content / Šéfredaktor/-ka

Head of Content / Šéfredaktor/-ka

Nezisková organizácia
Projektový manažment
tvorba contentu
vzťahy a komunikácia
ženskézdravie
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme človeka, ktorý bude plánovať obsahovú stratégiu na týždne dopredu, ktorý bude komunikovať s copywriters, zadeľovať úlohy, pomáhať s editovaním, dávať feedback a zároveň bude spojkou aj pre social media tím a bude vedieť rozhodnúť čo a kedy komunikovať na sociálne siete.

Zatiaľ máme ...

Máme niekoľko skvelých copywriterov a copywriteriek, ktoré pre nás každý mesiac píšu články o témach od menštruácie po menopauzu. Potrebujeme človeka, ktorý bude dohliadať na content plán, ktorý bude v súlade s našou stratégiou a ktorý bude s copywriters pravidelne komunikovať. Je to istým spôsobom pozícia šéfredaktora, ktorý bude zároveň aj finálne editovať články a dávať feedback.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Hľadáme dlhodobú spoluprácu, ideálne na niekoľko mesiacov. Článkov za mesiac je priemerne 6 ks, takže sa jedná de facto o kontrolu 6 článkov za mesiac a plánovania a zároveň by sme potrebovali z týchto článkov vytiahnuť hlavnú myšlienku aj na sociálne siete.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoznáš ďalšie dobrovoľníčky a dobrovoľníkov, ktorým záleží na ženskom zdraví a ktorí nám pomáhajú s budovaním komunity. V rámci komunity zdieľame zaujímavé eventy, ponuky práce, informácie, workshopy, pomáhame si navzájom, pretože veríme, že ženy by mali držať spolu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Podarí sa nám zlepšiť obsahovú stratégiu a plánovanie obsahu a radi by sme, aby sa články uverejňovali v pravidelných intervaloch.

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
3. 7. 2024