>

Dobrovoľnícky projekt Future Generation Europe hľadá Harveyho Spectera/ Harriet Specter marketingu

Future Generation Europe hľadá Harveyho Spectera/ Harriet Specter marketingu

Nezisková organizácia
marketing
stratégia
social media marketing
social media
PR
facebook
instagram
linkedin
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme Harveyho Spectera marketingu. Tak znie náš inzerát a presne takého Harveyho hľadáme, ktorý bez výhovoriek a s jasnou stratégiou pomôže nastaviť marketing našej neziskovke. Na poli Sorošovských vojakov pôsobíme od roku 2014, kedy sme si ako partia vysokoškolákov povedali, že chceme zmeniť svet. Za ten čas našimi projektami prešlo cez 5000 ľudí, získali sme ocenenia ako kariérny poradca, záštitu prezidenta SR alebo Cenu Karola Veľkého. Máme v tíme cez 46 šikovných dobrovoľníkov a prednedávnom sa nám podarilo získať grant od Európskej únie a celkovo sa nám darí rásť na všetkých úrovniach. S čím trochu zápasíme, je marketing a sebaprezentácia. Kontentu je dosť, máme aj šikovných juniorov, ale potrebovali by sme lídra, ktorý tomu celému dodá systém, stratégiu a aj víziu. Okrem našich dobrovoľníkov ti budú k dispozícii aj naše kontakty na vysoké školy zamerané na marketing a komunikáciu + kontakty na marketingové agentúry. Tých možností ako to celé uchopiť je preto veľa. 

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je vytvoriť si silný marketingový tím, ktorý by drivoval celú komunikáciu smerom dovnútra, ale aj navonok. Ambícia je tiež v spolupráci s vysokými školami a partnermi z mediálneho prostredia vytvoriť stážový program pre mladých marketérov, ktorí by sa mohli v rámci našich komunikačných kanálov a pod dohľadom mentorov učiť, ako nastavovať marketingové kampane a komunikáciu pre neziskovku. Celé prevedenie a vystavanie tohto programu by bolo samozrejme na Tebe. Určite si radi necháme poradiť.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Sme partia mladých pracujúcich a vysokoškolákov, ktorá svoj voľný čas venuje práci s mládežou. Neznamená to, že sa nevieme zabávať a často sa stretávame aj mimo organizácie. Legendárne sú naše FGE Days, kde sa snažíme popracovať aj sa zabaviť. Preto, ak máš rád senecké jazerá, dobrú hudbu a nejakú tu grillovačku, budeš naša krvná skupina. Tiež budeš mať možnosť získať zaujimavé kontakty či už od našich partnerov z Aliancie pre mladých, členov správne rady (CEOs, bývalá premiérka a pod.). Budeš mať tiež prístup na zaujímavé školenia, workshopy a iné výhody, ktoré platia pre členov FGE. 

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
27. 4. 2022