>
Dobrovoľnícky projekt Free Food - prerábka stránky vo Wordpresse

Free Food - prerábka stránky vo Wordpresse

Nezisková organizácia
ux/ui dizajn
Web development
Marketing
tvorba obsahu
Ideálny začiatok projektu
17. 7. 2023
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Naše občianske združenie hľadá dobrovoľníka alebo dobrovoľníčku, kt. by nám pomohli s prerábkou aktuálnej stránky (robili sme svojpomocne) na jej modernejšiu, stráviteľnejšiu verziu, ktorá by bola ,,in-line" s našou brand identitou. Jasnú predstavu nemáme, takže priestor dostane aj tvoja kreativita, obsah a dizajn manuál však dodáme. Ak by si chcel/a pomôcť aj s vizuálmi, budeme len radi :).

Zatiaľ máme ...

starú stránku, obsah, nový dizajn manuál, niektoré vizuály

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Výsledkom má byť nová webová stránka, ktorá bude najmä prehľadná pre naše rôzne cieľové skupiny, bude pôsobiť profesionálne a bude jednoduché na nej navigovať.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Plytvanie jedlom je celosvetový problém, ktorý sa týka vo veľkej miere aj Slovenska. Sme jediné občianske združenie, ktoré sa tejto téme venuje exkluzívne. Našu stránku navštevujú aj profesionáli z oblasti poľnohospodárstva, potravinárstva či iných inštitúcií, ale tiež aj redaktori, študenti, firmy a charitatívne organizácie. Veríme, že náš obsah v tejto téme je komplexný, jedinečný, zaujímavý a prínosný a chceme ho naďalej rozvíjať a v lepšej forme dostávať k ľuďom. Tvoja práca bude v tomto smere kľúčová.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Celkovo komunikácia informácií na tému Food Waste a plytvanie jedlom, a teda povedomie o problematike, ale aj o nás, našich aktivitách a ako ich podporiť. Keďže čerpáme Google Ads grant, budeme sa snažiť, aby sa výsledok tvojej práce dostával pravidelne k čo najviac ľuďom.

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
10. 7. 2023

Podobné projekty