>
Dobrovoľnícky projekt Vizuálna identita fotokrúžku

Vizuálna identita fotokrúžku

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
fotenie
fotografovanie
fotografia
prednášky
Miesto
Nitriansky kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Skúšali sme mačku, ale nepomohlo. Tak hľadáme človeka, ktorý by nám pomohol navrhnúť dizajn pre fotokrúžok. Vizuálnu identitu. Teda niečo, na čo sa ľudia pozrú a hneď vedia, že sme to my.

Zatiaľ máme ...

Máme spravený web, ktorý sa bude prerábať. Ale inak nemáme nič. Ešte sme na nule.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Pri organizovaní stretnutí sme používali rôzne fotky na FB, IG, blog, prezentáciu, na kurzoch poznámky s predtlačenými informáciami a peknou prvou stranou. Posielali sme aj newsletter. Od spolupracovníka očakávame pomoc pri vytvorení vizuálnej identity - napr. návrh titulky na FB na eventy, vybrať farby, font, navrhnúť newsletter. Kludne to môže byť všetko na čo si spomenie, že by sa nám hodilo (vizitky?) alebo len troška. Prípadne nám vysvetlí, že ako s týmto pracovať. Ak píšem ako nenadrtálec, tak sa ospravedlňujem. Tejto problematike sa nerozumiem, tak budem rád ak o tom najskôr porozprávame.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoznáš naše okolie. Nových ľudí. Nazrieš do fotografovania v ateliéri a práci na eventoch. Teda ak chceš. Za odmenu Ťa môžeme len všade vychváliť :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

V časoch "prvej série fotostretnutí" sme mali jednoduchý cieľ - naučiť ľudí aspoň základy fotografie, aby si mohli z dovolenky doniesť super parádne fotky. Krátkodobý cieľ je spraviť tomu opakovanie. Dlhodobý je zvýšiť úroveň rodinných fotoalbumov a preniesť ich z mobilu do fyzického sveta - či už na "kusovkách" alebo formou fotokníh-

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • stredoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
9. 1. 2024

Podobné projekty