Dobrovoľnícky projekt Festival Učiaca sa Trnava

Festival Učiaca sa Trnava

Nezisková organizácia
vzdelávanie
učenie
festival
trnava
Miesto
Trnavský kraj
Ideálny začiatok projektu
23. sep 2022
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Min. dĺžka projektu
jednorázovo

Pomôž nám s ...

Pomôž nám zorganizovať druhý ročník festivalu Učiaca sa Trnava, ktorý sa uskutoční v piatok 23. septembra 2022 na pešej zóne v Trnave. Súčasťou programu budú zaujímavé, zábavné aj netradičné vystúpenia na pódiu a počas celého dňa bude tiež prebiehať expo vzdelávacích organizácií.

Zatiaľ máme ...

Aktuálne tvoríme program, oslovujeme hostí a zabezpečujeme rôzne technické veci. Taktiež vymýšľame marketingovú kampaň, ktorá by oslovila čo najviac ľudí.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Potrebujeme pomoc s koordináciou zapojených organizácií, účastníkov, marketingovou kampaňou a tiež s rôznymi úlohami, ktoré ešte ani nevieme, že prídu :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Budeš súčasťou tímu inovatívnych ľudí, ktorým záleží na veciach okolo. Spoznáš nových ľudí a odborníkov najmä z oblasti vzdelávania a kultúry. Získaš nenahraditeľné skills pri organizovaní eventov a komunikácii s ľuďmi. Ak budeš chcieť, budeš sa môcť zapájať aj do iných našich aktivít.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou zorganizujeme druhý festival učenia sa na Slovensku a inšpirujeme tak stovky mladých ľudí i dospelých k vlastnému rozvoju a učeniu sa!

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • vysokoškoláka
  • profesionála
  • jednorázovo
  • do 3 mesiacov