Dobrovoľnícky projekt Expertné dobrovoľníctvo – grafický dizajn

Expertné dobrovoľníctvo – grafický dizajn

Nezisková organizácia
neziskové organizácie
cudzinci
komunita
migrácia
integrácia
grafický dizajn
grafik
Ideálny začiatok projektu
november 2021
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 6 mesiacov

Pomôž nám s ...

…grafickými podkladmi a vizuálnou identitou. Hľadáme grafika, ktorý si rozšíri svoje portfólio a pomôže nám s prípravou grafických podkladov pre komunikáciu na sociálnych sieťach, komunitných podujatiach aj produktoch, ktoré vyrábame. Ak máš záujem o viac info, ozvi sa na petra.misakova@mareena.sk.

Zatiaľ máme ...

Webstránku, sociálne médiá a základ vizuálnej identity máme nastavené a funkčné. Budeme radi, ak to spolu potiahneme ešte ďalej.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Radi by sme zjednotili našu vizuálnu identitu aj na sociálnych sieťach, plagátoch, letákoch a produktoch, ktoré tu a tam vyrábame. S tvojou pomocou chceme pripraviť finálnu vizuálnu identitu našej organizácie a pripraviť pútavé vizuály, ktoré môžeme používať na pravidelné komunitné podujatia, či aktivity, ktoré realizujeme.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak sa k nám pridáš, získaš priestor pre tvoje nápady a podporu pri ich realizácii, kontakt s medzikultúrnym prostredím, príležitosti k lepšej orientácii v témach migrácie a integrácie, komunitou Mareeny a s neziskovým prostredím, posilnenie tvojich praktických zručností a priestor na rozvoj, podporu priateľského tímu a podnety inšpiratívneho pracovného prostredia.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Víziou Mareeny je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Našimi aktivitami sa snažíme k tejto vízii prispieť a radi by sme toto všetko chceli zachytiť a šíriť kvalitnými vizuálnymi výstupmi.

Preferencie

10 hodín / mesačne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 6 mesiacov
  • do 12 mesiacov