Dobrovoľnícky projekt Event Manager

Event Manager

Nezisková organizácia
eventy
event manažment
neziskový sektor
neziskové organizácie
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Organizáciou vzdelávacích eventov a praktických workshopov pre vysokoškolákov a mladých profesionálov v Bratislave alebo online.

Zatiaľ máme ...

Príbeh Beluminary sa začal v roku 2014, kedy sme vznikli ako občianske združenie ešte pod názvom Consulting Club Bratislava. Našim cieľom je poskytovať študentom a mladým profesionálom platformu, vďaka ktorej získajú inšpiráciu, praktické zručnosti a zároveň si rozšíria svoj network. Vítame bez výnimky každého, kto má záujem. Viac info nájdeš tu: https://www.facebook.com/beluminarysk 

V Beluminary zároveň veríme, že Slovensko je perfektná krajina, plná angažovaných ľudí, ktorí chcú našu krajinu robiť lepšou.

Ako to robíme?

Raz za tri mesiace organizujeme event s troma inšpiratívnymi speakrami, vždy na vybranú tému s účasťou 50-100 ľudí. Súčasťou tohto eventu sú aj praktické a interaktívne workshopy, ktoré ľuďom pomáhajú zlepšiť zručnosti 21. storočia, ako napríklad public speaking, design thinking, negotiation, a mnohé ďalšie. Na našich eventoch vystupovali ľudia ako Adela Vinczeová, Šimon Šicko, Michal Truban, Patrick Hessel, Jakub Ptačin a ďalší.

Počas doby koronovej sme naše eventy museli presunúť do online sveta, ak to však situácia dovoľuje, eventy sú fyzické.


Sme tím, ktorý sa Beluminary venujú popri práci a škole, v našom voľnom čase. Robíme to s nadšením a odhodlaním lebo vidíme, že dnešná generácia mladých profesionálov chce na sebe pracovať a posúvať sa vpred. #reallifeeducation.

Sme v rastovej fáze a plánujeme narásť o troch alebo štyroch nových ćlenov. Ak sa ti páči čo robíme a chceš získať skúsenosti, kontakty, a zážitky, poď s nami do toho.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

 • Záleží nám na kvalite a prístupe k speakrom, ako aj účastníkom eventu. Na to, aby sme aj naďalej vedeli veci robiť čo najlepšie, potrebujeme tvoju pomoc v prípade, že ťa teší predstava že:

  Pred eventom budeš

 • Koordinovať čas, dátum aj miestnosť eventu

 • Pozývať speakrov a worskshop leadrov na náš event

 • Získavať materiály od speakrov a workshop leadrov, zisťovat ich potreby

 • Robiť so speakrami generálku

 • Pripravovať miestnosť na event

 • Zastrešovať catering

V deň eventu budeš

 • Fyzicky registrovať návštevníkov

 • Deliť ľudí správne do workshop skupín

 • Dohliadať na časový management

  Po evente budeš

 • Robiť s teamom retrospektívu a implenetujete zlepšenia do ďalšieho eventu

 • Rozposielať feedback formulár účastníkom

  Hľadáme parťáka/parťáčku na dlhodobú spoluprácu. Ak by si aj mal pár hodín do mesiaca, nevadí, ak ťa baví niečo budovať konzistentne a dlhodobejšie.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Naučíš sa aké je to nie len vymyslieť (neboj, s pomocou nás) event ale aj ho pripraviť a exekuovať. Super na tom celom je to, že ak je speaker, ktorého by si ty rád počul, je to v tvojich rukách, dostaň ho na náš event a vypočuj si ho zároveň s ostatnými :) Dostaneš tak šancu spoznať sa s množstvom profesionálov z rôznych oblastí na evente, ktorý si zastrešil ty.

V tíme fungujeme agílne, čo nám umožňuje rozhodovať sa rýchlo a problémy adresovať ešte v zárodku. Priblížime ti agílnu metodológiu, vďaka čomu budeš mať možnosť naučiť sa veci, ktoré neskôr dokážeš impementovat v práci a v biznise.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou dokážeme aj naďalej dbať na kvalitu našich eventov a našeho prístupu k ľuďom, komunikácii a organizácii. Svojou prácou zároveň dopomôžeš k tomu, že mladí budú mať o niečo bližsie k vzdelaniu v praxi, a úspešní slováci - speakri budú mať bližšie k mladým ľuďom, ktorí po takomto vzdelávaní túžia. Pomôžeš vytvoriť platformu, kde im to je umožnené.

Nemusíš mať žiadne predchádzajúce skúsenosti na to, aby si túto prácu vedel robiť. Stačí ti chuť učiť sa a nadšenie a niet pochýb o tom, že to spoločne s tímom zvládnete.

Preferencie

10 hodín / mesačne
 • vysokoškoláka
 • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
 • profesionála
 • do 12 mesiacov