Dobrovoľnícky projekt eBusiness Cards

eBusiness Cards

Start-up
digitalizácia
green inovation
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Hľadáme šikovných mladých ľudí zameraných na sales, digitálny marketing a sociálne siete, ktorý by doplnili náš kolektív či už online, alebo u nás v kancelárií.

Zatiaľ máme ...

Sme študentský startup zameraný na digitalizáciu vizitiek, pomocou novej a unikátnej digitálnej platformy.

Máme hotový prototyp aplikácie, za sebou prve prezentácie projektu investorom a prvých potencionálnych klientov. Nedávno sme sa presťahovali do prvej kancelárie a venujeme sa projektu fulltime popri škole.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme vytvoriť novú platformu, ktorá pomocou digitalizácie vizitiek zmení charakter obchodnej komunikácie. Viac o našom projekte a jeho cieli nájdeš na našom webe ebusinesscards.eu.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V prvom rade ponúkame miesto v mladom a šikovnom kolektíve, kde sa tvoj hlas nestratí. Získaš s nami skúsenosti v oblastiach marketingu, sales a podnikania. Keďže sme startup, je s tým spojeného veľa objavovania, z ktorého sa všetci učíme a môžeš byť pri tom. Taktiež sa s nami môžeš zúčasťňovať na stretnutiach s mentormi z rôznych oblastí, ktorý toho majú už veľa za sebou. Máme za sebou taktiež zopár stretnutí s investormi, takže v budúcnosti očakávame že sa naše dobrovoľnícke pozácie zmenia na full-time alebo part-time platené pozície.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Každý rok je iba na produkciu vizitiek vyťažených viac ako 2 milióny stromov, čo spôsobí až 700 000 000 KG emisií oxidu uhličitého vypustených do atmosféry. Dúfame že sa nám s tvojou pomocou podarí toto číslo zmeniť.

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 12 mesiacov