Dobrovoľnícky projekt Dobrovoľník na festivale

Dobrovoľník na festivale

Nezisková organizácia
film
festival
filmová tvorba
animácie
hudba
umenie a kultúra
umenie
Miesto
Žilinský kraj
Ideálny začiatok projektu
30. jún 2022
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Min. dĺžka projektu
jednorázovo

Pomôž nám s ...

Dobrovoľníctvo na Fest Anči má veľa podôb. Môže sa ti stať, že budeš predávať lístky, „pípať“ ľudí na premietania, pomôžeš s uprataním priestoru, asistovať stagemanagerom pri premietaní filmov a budeš súčasťou organizačného tímu. 

Dobrovoľník/čka pracuje denne 8 hodín podľa dohodnutého pracovného rozpisu a zvyšok dňa sa môže venovať festivalovému programu.

Zatiaľ máme ...

Dobrovoľníčky a dobrovoľníci na Fest Anči sú veľmi dôležití, pretože sú prví, na ktorých návštevníci na festivale natrafia. Aj vďaka skvelým dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam sa tento rok uskutoční už 15. ročník Fest Anče.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Dobrovoľník/čka je človek, ktorý napomáha plynulému chodu festivalu. Bez dobrovoľníkov by nebolo možné realizovať festival s tak veľkým rozsahom. Ak máš vlastnosti ako šikovnosť, zodpovednosť, flexibilita a nebojíš sa improvizovať, Fest Anča bude pre teba zážitkom leta!

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš exkluzívny vstup naživo na Fest Anču 2022 a malé prekvapko. Máš možnosť uplatniť svoje osobité schopnosti v praxi, nadobudnúť nové známosti a kontakty a získať skúsenosti s realizáciou filmového festivalu. Uvidíš filmy, aké v kinách nepremietajú a odreaguješ sa na koncertoch. V prípade potreby Ti radi vystavíme potvrdenie o dobrovoľníckej činnosti na festivale, ktoré si na škole môžeš uplatniť ako odpracovanú prax. Radi Ti poskytneme i referencie pre budúceho zamestnávateľa, ktoré mu vytvoria predstavu o Tvojich schopnostiach a skúsenostiach. 

Preferencie

6 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • jednorázovo