Pomôž nám so zdieľaním informácií o duševnom zdraví na sociálnych sieťach.

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
instagram
social media
duševné zdravie
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 9 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s nastavením marketingového plánu pre náš projekt a celkový manažment našich sociálnych sietí o duševnom zdraví.

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ už máme stabilný tím a aj pár ľudí pre marketing, ale preukázalo sa to ako nedostatočné množstvo. Zistili sme, že ideme kvantitatívne a sme mierne stratení o tom, ako manažujeme náš instagram. Máme veľa ďaľších plánov pre marketing ale treba sa najprv dať dokopy v tom, čo už máme a potom ísť ďalej.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

V budúcnosti by sme chceli dosiahnuť plán, ktorý bude vyjadrovať priamu a jednoznačnú štruktúru pre marketing. Z neho budeme každý týždeň čerpať informácie a manažovať naše sociálne siete, čo najefektívnejšie zdieľať informácie o duševnom zdraví, vďaka čomu by viacerí ľudia o tom vedeli, čo by pomali znižovali hlbokú stigmu o tejto téme.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V inako sa snažíme pomôcť mladým ľuďom, ale zároveň im dať možnosť pomôcť aj sebe a naučiť sa niečo nové. Nemusíš mať ani veľa vedomostí z oblasti marketingu, stačí ak ti nevadí sa učiť a dať pár hodín týždenne svojej pozornosti nášmu projektu. Naučíš sa tak základy o marketingu, tímovom manažmente, duševnom zdraví, a fungovania mládežníckych tímov. Sme však otvorení aj novým nápadom, takže sa môžeš u nás naučiť aj iniciovať zmenu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou bude náš marketingový tím o niečo väčší, vďaka čomu budeme mať kapacitu spracovať všetky potreby nášho tímu v tejto oblasti. Týmto nám tak pomôžeš zväčšiť náš following na sociálnych sieťach, ktorý nám pomôže dosiahnuť viac mladých ľudí, ktorým chceme pomôcť.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • do 9 mesiacov

O iniciatíve

inako
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
-
- Bratislava
Slovensko
Profil iniciatívy