>
Dobrovoľnícky projekt Copywriter/ka & bloger/ka😎

Copywriter/ka & bloger/ka😎

Nezisková organizácia
copywriter
Marketing
písanie blogu
tvorba textov
úprava textov
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám svojim kreatívnym prístupom pri písaní pútavých textov na naše sociálne siete a blog! :)

Oceníme tvoju pomoc a záujem o písanie zaujímavých originálnych textov pre naše marketingové kampane, pri informovaní o našich projektoch aktivitách a činnostiach, no tiež pre náš rozbiehajúci sa blog. Ak je tvojou vášňou písať o témach, ktoré sú nám blízke - vzdelávanie, sebarozvoj, Gen Z, budúcnosť - si tu správne! :)

Zatiaľ máme ...

Marketingový tím sa už pár mesiaco dozadu naplno rozbehol - momentálne má každý v tíme svoju agendu a spoločne píšeme a pripravujeme príspevky na Instagram, Facebook a Linkedin. Blog sme už tiež začali prebúdzať, no ešte je len v začiatkoch. :)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Témy, ktorým sa v organizácii venujeme sú dôležité pre celú spoločnosť. Venujeme sa kariérovému poradenstvu, príprave na budúcnosť, vzdelávaniu, sebarozvoju, soft a hard zručnostiam a jednoducho témam, ktoré zaujímajú mladých aj starších.

Našim cieľom je teda o našich činnostiach a aktivitách verejnosť informovať viac ako doteraz, preto je pre nás dôležité rozbehnúť náš blog naplno a začať "dávať von" články pre našu cieľovú skupinu, fanúšikov, bývalých účastníkov a aj pre našich partnerov.

Cieľom je písať články o našich témach, no tiež robiť rozhovory so zaujímavými ľuďmi! :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Po pridaní sa do našej organizácie a marketingového tímu získaš veľké množstvo skúseností v tom, ako funguje marketingový tím v praxi - aj v zamestnaní. Získaš možnosť od začiatku nastaviť a rozbehnúť fungovanie blogu a budeš mať možnosť nahliadnuť do procesov fungovania tímu a organizácie a veľa príležitostí učiť sa - či už marketingové skills, ale ak chceš, aj veľa ďalšieho. :) A v neposlednom rade samozrejme získaš super kamošov, kamošky, kontakty a komunitu. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Tvojou pomocou sa nám podarí zlepšiť a posunúť sa v komunikácii s verejnosťou - vďaka tebe o nás ľudia budú vedieť viac a zároveň budú čítať aj tebou pripravené super texty na našich sociálnych sieťach a blogu. Tvojou prácou prispeješ k lepšiemu vplyvu našej organizácie na verejnosť a cieľovku a pomôžeš nášmu tímu lepšie a efektívnejšie precovať na našej agende. :)

Preferencie

2.5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
6. 9. 2023
7. 9. 2023

Podobné projekty