>
Dobrovoľnícky projekt Communication & Community Manager - Budovanie leadership programu pre štátnu správu

Communication & Community Manager - Budovanie leadership programu pre štátnu správu

Nezisková organizácia
communication
community manager
leadership
public sector
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia

Pomôž nám s ...

Nadchýna ťa myšlienka prispievať k zlepšovaniu toho ako funguje naša krajina? Robí ti radosť vytvárať priestor pre rozvoj a rast mladých talentov? Práca so slovami je pre teba hrou a budovanie inšpiratívnych komunít potešením?

Ak si sa v odpovediach na tieto otázky našla/našiel, rola Communication & Community manažéra pri vytváraní rozvojového programu pre mladých lídrov v štátnej správe môže byť presne pre teba.

  • Prípravou kvalitných komunikačných materiálov v slovenskom a anglickom jazyku (napr. prezentácie, obsah webstránky, brožúry apod.), ktoré budú vystihovať ciele programu a oslovovať jeho cieľovú skupinu - mladých ľudí v štátnej správe, ktorí majú potenciál vyrásť na hodnotovo založených a efektívnych lídrov. Prioritou budú komunikačné výstupy v slovenskom jazyku, skúsenosť alebo nadanie pre copywriting budú preto vítané.

  • Prácou na brandingu programu, marketingovej a komunikačnej stratégii, na základe vstupov od cieľovej skupiny a partnerských organizácií

  • Komunikáciou o programe na sociálnych sieťach

Táto dobrovoľnícka príležitosť je vhodná pre:

  • Proaktívnych vysokoškolských študentov a mladých profesionálov so zápalom pre zlepšovanie vecí verejných, záujmom o oblasť zefektívňovania štátnej správy na Slovensku a motiváciou pre dosahovanie výsledkov

  • Kandidátov s možnosťou venovať aspoň 10 hodín týždenne aktivitám programu počas doby trvania expertného dobrovoľníctva (2 mesiace), a prejsť na polovičný / plný úväzok v prípade pokračovania spolupráce v podobe zamestnaneckého pomeru

Zatiaľ máme ...

Na základe prieskumu skúseností zo sveta a konzultácií sme vytvorili prvotný náčrt programu zameraného na rozvoj mladých ľudí v štátnej správe, ktorí majú potenciál meniť veci k lepšiemu a posúvať našu krajinu vpred. V ďalšej fáze sa budeme zameriavať na detailný dizajn programu a jeho komponentov, so zapojením partnerov zo štátnej správy, businessu, mimovládneho sektora a vzdelávania. 

Naše ďalšie programy a aktivity môžeš nájsť na: https://www.leaf.sk/ 

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Vytvárame programový tím, ktorého súčasťou môžeš byť práve ty. 

Po ukončení dvoj-mesačného expertného dobrovoľníctva bude v prípade vzájomného záujmu možné pokračovať v začatej spolupráci v podobe zamestnaneckého pomeru.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Staneš sa súčasťou komunity s vášňou pre rozvoj seba samého aj svojho okolia. Budeš mať možnosť prispieť k rozvoju unikátneho programu s poslaním vytvoriť príležitosti pre mladých ľudí v štátnej správe na Slovensku rozvíjať sa na profesionálnej aj osobnej úrovni. Spoznáš množstvo inšpiratívnych ľudí, ktorí neváhajú vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do veľkých výziev - mnohí z nich už dnes pôsobia v štátnej správe a pomáhajú robiť život na Slovensku kvalitnejším a krajším. Objavíš svet inovácií a globálnych trendov vo verejnom sektore. Rozvinieš svoje komunikačné zručnosti v spolupráci so skúsenými komunikačnými a marketingovými mágmi.

Preferencie

10 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
29. 3. 2022
16. 3. 2023

Podobné projekty