Copywriter/ka na pomoc s kartovou hrou na budovanie kritického myslenia

Nezisková organizácia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
jednorazovo

Pomôž nám s ...

Pomôž nám budovať kritické myslenie a mediálnu gramotnosť slovenskej mládeže!

Hľadáme skúseného človeka, ktorý nám pomôže upraviť texty našej pripravovanej vzdelávacej kartovej hry zo sveta dezinformácií a sociálnych médií. Tvojou úlohou bude urobiť naše existujúce texty kariet a pravidlá hry zaujímavejšie a zrozumiteľnejšie pre ľudské oko.

Zatiaľ máme ...

Impact Games je inovačná platforma pre vývoj hier a využívanie gamifikácie a technológií pre pozitívny spoločenský dopad. Veríme, že práve hry a nové technológie sú jednou z najefektívnejších ciest za pozitívnymi zmenami v sektore vzdelávania.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Momentálne finalizujeme vývoj kartovej spoločenskej hry a hľadáme osobu, ktorá nám pomôže vylepšiť jej textovú stránku. Výstupom projektu bude hotová hra, ktorá poputuje na slovenské školy.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš možnosť spolupracovať na zaujímavom projekte - vývoji hry, ktorá poputuje slovenským školám a pomôže nám a pedagógom riešiť dôležitú tému zhoršujúcej sa kvality nášho infopriestoru.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou budeme môcť na trh priniesť inovatívny a zábavný produkt, ktorý pomôže zlepšovať vzdelávanie v oblasti kritického myslenia a mediálnej gramotnosti na Slovensku.

Preferencie

  • profesionála
  • jednorazovo

O organizácii

Impact Games
Nezisková organizácia
Mateja Bela 7
811 06 Bratislava
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie