>
Dobrovoľnícky projekt Asistent detských výtvarných dielní

Asistent detských výtvarných dielní

Nezisková organizácia
umenie a kultúra
získanie nových skúseností
youth development
umelecké kurzy
vizuálne umenie
vzdelávanie pre deti
Miesto
Žilinský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž našim lektorom s dielňami pre deti. Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí radi tvoria a majú čas a chuť s nami raz týždenne rozvíjať výtvarné aktivity pre naše najmladšie publikum.

Zatiaľ máme ...

V ateliéri na Stanici Žilina-Záriečie pravidelne organizujeme výtvarné kurzy pre deti. Niekedy sa však ocitneme aj v Novej Synagóge, kde spolu hľadáme inšpiráciu v aktuálnej výstave. Kreslíme, striháme, skladáme, maľujeme ale hlavne vymýšľame a hráme sa.

Ak chceš vedieť ako to u nás počas Výtvarky vyzerá mrkni sa na foto-archív Stanice Žilina Záriečie a Novej Synagógy na Flickr.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

S tvojou pomocou zlepšíme individuálny prístup k deťom, ktoré chodia na naše workshopy a spoločne tak pre nich zabezpečíme ešte lepší zážitok z jednotlivých kreatívnych aktivít.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

  • Získaš skúsenosti v jednom z prvých nezávislých kultúrnych centier na Slovensku

  • Získaš prax s vedením výtvarných wokshopov a rozšíriš svoje kompetencie v neformálnom vzdelávaní. Zistíš aká je práca s deťmi a práca lektora.

  • Budeme s tebou zdieľať svoje know-how a možno nás inšpiruješ ty svojim

  • Organizujeme podujatie a ty zháňaš lístok? Veď si jeden/jedna z našich, stačí dať vedieť a tvoje meno sa objaví na guestliste

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

V našej organizácii nám veľmi záleží na tom, aby sme ponúkali kvalitný program pre všetky vekové kategórie návštevníkov. Zároveň veríme, že nie nadarmo sa hovorí, že deti sú naša budúcnosť a treba im pomáhať rozvíjať sa. Najlepšie cestou vlastnej predstavivosti. Práve preto sa snažíme tvoriť a vymýšľať spolu s nimi nové zábavné spôsoby ako objavovať svet okolo. Možno práve ty nám vieš pomôcť v napĺňaní tejto vízie.

Preferencie

1 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • stredoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
28. 11. 2023

Podobné projekty