>
Dobrovoľnícky projekt Angličtina efektívne a zábavne. Pomoc s realizáciou projektu:  FB stránka, marketing, videá, klipy

Angličtina efektívne a zábavne. Pomoc s realizáciou projektu: FB stránka, marketing, videá, klipy

Nezisková organizácia
web design
web stránka
rozbeh projektu
youtube marketing
vzdelávacie aktivity
učiteľka angličtiny pre deti 5-8
tvorba videí
hudba a cudzí jazyk
interaktívne hry
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s rozbehnutím projektu v oblasti výučby angličtiny detí vo veku 5-8 rokov, tvorbou FB stránky, youtube kanálom, tvorbou videí, odporúčaním kde a ako zavesiť hudbu a inými potrebnými vecami, o ktorých ešte ani nevieme:-)

Zatiaľ máme ...

Máme pripravené a už aj zverejnené autorské piesne v anglickom jazyku, ktoré sú východiskom výučby. Finálne aranžmány ďalších piesní sa finalizujú. Pracujeme na metodike pre učiteľov, ďalších vzdelávacích materiáloch, interaktívnych hrách pre deti na podporu rozvoja komunikačnej kompetencie, návodoch, ebook, grafike hier. Navrhujeme marketingovú stratégiu.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od dobrovoľníka nadšenca pre tento projekt očakávame prínos v oblasti, v ktorej sa on cíti doma: napr. pomoc pri nastavení ytb kanálu, pomoc pri tvorbe marketingových upútaviek, vzdelávacích videí, pomoc pri hľadaní priestoru na zavesenie našich piesní. Finálnym produktom našej spolupráce by mal dostať projekt život a byť osožný pre učiteľov a deti.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Stretnutie s každým človekom je vždy vzájomne obohacujúce. Radi na oplátku my pomôžeme v nám známych oblastiach: vzdelávanie, mentoring v sebarozvoji, práca na sebe, ako ustáť kontakt s manipulátorom, služba ucha-schopnosť načúvať, ako low costovo cestovať, ... Práca na tomto projekte je originálna práve novým prístupom, metodikou, spojením jednoduchosti piesní v kombinácií s interaktívnymi hrami, kedy sa nám podarí posunúť pasívnu angličtinu do aktívneho používania jazyka a to efektívne a zábavne.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Spoločnými silami vnesieme nový vietor do vyučovania angličtiny na školách, ukážeme neistým učiteľom ako učiť angličtinu jednoducho a pritom efektívne a pre deti zábavne. Postupnou metodickou intervenciou sa z nich stanú sebavedomí používatelia jazyka. Ak sa nám podarí tento projekt úspešne rozbehnúť, máme pripravené ďalšie materiály, ktoré čakajú na ich realizáciu.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
14. 4. 2023

Podobné projekty