Dobrovoľnícky projekt Organizácia korešpondenčného semináru z medicíny

Organizácia korešpondenčného semináru z medicíny

Nezisková organizácia
medicína
biológia
chémia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Hľadáme vysokoškolákov na pomoc s opravou úloh pre korešpondenčný seminár z medicíny a organizáciou sústredenia.

Zatiaľ máme ...

V lete sme zorganizovali súťaž v písaní výskumných akademických výskumných prác v oblasti medicíny, ktorej výhercovia mali možnosť stráviť deň na Inštitúte molekularnéj biomedicíny. Tiež sme na Slovensku spustili prvý korešpondenčný seminár z medicíny.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Očakávame nové nápady na zlepšenie marketingu pre náš projekt, aktivity pre letné sústredenie či pomoc s opravami a vytváraním úloh pre korešpondenčný seminár z medicíny.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Na našom projekte je super, že je zameraný čisto na medicínu. Väčšina súťaží je o chémii či biológii, podobne sú na tom prijímačky na lékarskú fakultu. My sa študentom snažíme priblížiť svet lekárov pomocou kazuistík či úloh zameraných na pochopenie fungovania ľudského tela. Usilujeme sa o vytvorenie motivovanej komunity budúcich lékarov, a nič srdce nepoteší viac, ako vďaka študentov za príležitosti, ktoré im prinášame.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S Tvojou pomocou sa nám podarí študentov naviesť na správnu cestu pri riešení kazuistík či iných úloh. Každé opravené riešenie, ktoré zašleme naspäť, obsahuje aj osobný komentár o tom, čo študentom ide výborne, a na čom treba popracovať, aby sa posunuli ďalej. Veríme, že s Tvojimi nápadmi sa nám tiež podarí zorganizovať nezabudnuteľné sústredenie plné zážitkov ako pre stredoškolákov, tak pre vedúcich.

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • do 3 mesiacov
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov