Správa sociálnych sietí

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
social media
instagram
facebook
duševné zdravie
duševné zdravie
sebaláska
grafik
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)

Pomôž nám s ...

V našom tíme máme prázdnu stoličku pre nadšenca do sociálnych sietí s kreatívnou dušou a s niekoľko hodinami denne navyše. Ak chceš obsadiť túto stoličku svojím talentom a časom, neváhaj nám zaslať tvoj životopis na beloveeu@gmail.com s predmetom "Sociálne siete".

Zatiaľ máme ...

Momentálne vystupujeme hlavne na Instagrame no máme zriadený účet aj na Facebook-u, na ktorom sme žiaľ takmer úplne neaktívni. Príspevky (na IG) sa snažíme pridávať pravidelne, no je to pre nás hlavne časovo veľmi náročné. Na Instagrame máme za sebou zopár live-streamov na rôzne témy. Taktiež sa snažíme (počas pandémie) komunikovať s našim publikom prostredníctvom tellonymu, ankiet a pod. Pokúšame sa venovať rôznym druhom príspevkov, ako sú napríklad fotografie s motivačnými popiskami, motivačné videá, odborné príspevky na dané témy v oblasti mentálneho zdravia a sebalásky atď.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Zlepšiť chceme počet a aktivitu našich sledujúcich, estetickosť nášho profilu, pravidelnosť vydávania príspevkov, komunikáciu so sledujúcimi.

Od teba očakávame časovú flexibilitu, komunikáciu s tímom, dodržanie dohodnutého, kvalitnú prácu, inovatívnosť no hlavne, aby si túto úlohu robil s nadšením, trpezlivosťou a s láskou.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Jedným z niekoľko hlavných cieľov projektu BeLove je podporiť sebarozvoj (mladých) ľudí. To znamená, že na to dbáme aj v našom tíme. Veríme tak, že zapojením sa do projektu nepomôžeš len nám, ale aj my tebe. Keďže sa venujeme téme sebalásky a mentálnemu zdraviu určite sa dozvieš mnoho nových informácií, zažiješ množstvo zaujímavých rozhovorov a spoznáš tím priateľských ľudí, na ktorých sa budeš môcť kedykoľvek obrátiť.

Preferencie

2 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

O iniciatíve

BeLove
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Medvedzie
02744 Tvrdošín
Slovensko
Profil iniciatívy