Expertné dobrovoľníctvo – preklady z/do angličtiny

Nezisková organizácia
neziskové organizácie
cudzinci
anglický jazyk
preklady
komunita
migrácia
integrácia
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
november 2021
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 6 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pridaj sa k Mareene, staň sa našim expertným dobrovoľníkom alebo expertnou dobrovoľníčkou a pomôž nám s prekladmi textov z/do anglického jazyka. Ak máš záujem o viac info, ozvi sa na petra.misakova@mareena.sk.

Zatiaľ máme ...

Informácie a materiály, ktoré sú poskytované cudzincom, prekladáme aj do z/angličtiny, tak, aby im ich obsah bol aj skutočne prístupný. Nedávno sa nám podarilo dokončiť anglickú verziu našej webstránky. Neustále však pribúdajú materiály, súvisiace s našimi ďalšími aktivitami, ktoré čakajú na odbornú pomocnú ruku.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Odborná a kvalitná pomoc s prekladmi materiálov rozmanitého zamerania (súvis s dobrovoľníckym programom, komunitnými podujatiami, ale aj šírením povedomia, či jazykovými kurzami), vďaka ktorej budú všetky informácie dostupné cudzincom v čase a na mieste, kedy je to potrebné.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak sa k nám pridáš, získaš priestor pre tvoje nápady a podporu pri ich realizácii, kontakt s medzikultúrnym prostredím, príležitosti k lepšej orientácii v témach migrácie a integrácie, komunitou Mareeny a s neziskovým prostredím, posilnenie tvojich praktických zručností a priestor na rozvoj, podporu priateľského tímu a podnety inšpiratívneho pracovného prostredia.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Víziou Mareeny je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Našimi aktivitami sa snažíme k tejto vízii prispieť. Radi by sme to robili čo najprofesionálnejšie, a to aj dostupnosťou informácií v jazykoch, ktoré sú pre ľudí zrozumiteľné.

Preferencie

10 hodín / mesačne
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 6 mesiacov
  • do 12 mesiacov

O organizácii

Mareena
Nezisková organizácia
Lazaretská 32
81109 Bratislava
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie