TEDxTrenčín hľadá koordinátorov rečníkov a fundraising manažéra

TEDxTrenčín hľadá koordinátorov rečníkov a fundraising manažéra

Projekt Slamka Profil organizácie
Trenčiansky kraj
Nezisková organizácia
tedx
tedx talk
trenčín
Aby organizácia vedela, kto má záujem o jej projekt, prihlás sa a skontroluj, či máš poriadne vyplnený svoj GROWNi profil.
ihneď
ideálny začiatok projektu
osobné stretnutia, na diaľku (online)
spôsob spolupráce

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • profesionála

O organizácii

Projekt Slamka
Nezisková organizácia
Dr. I. Markoviča 7
91501 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie

Pomôž nám s ...

Hľadáme šikovných uchádzačov na pozíciu koordinátorov rečníkov, ktorí budú s pomocou tímu hľadať a pripravovať rečníkov na podujatie. Na pozíciu koordinátora rečníkov je potrebná zodpovednosť, všeobecný rozhľad a je treba byť oboznámený s formátom TED talkov. Vítaná je skúsenosť s organizáciou podujatí, písaním, verejným prezentovaním alebo tvorbou obsahu. Práca koordinátora je naozaj skvelou pozíciou, pretože koordinátor je v najužšom kontakte so skvelými rečníkmi a má priamy vplyv na obsah ich talku a tón vystúpenia. Hlavná koordinátorka rečníkov vám samozrejme so všetkým pomôže a vysvetlí systém, aký v TEDx funguje, takže sa netreba ničoho báť!

Fundraising manažér
Pridaj sa k nášmu kolegovi a pomôž mu budovať a rozvíjať partnerstvá s firmami a jednotlivcami, ktorí podporujú naše podujatie. Hľadáme človeka, ktorý je tímový hráč, nebojí sa zodpovednosti a má drive presvedčiť sponzorov, že náš event je ten, ktorému chcú dať peniaze. A ak máš blízko ku komunikácii a marketingu, hneď ťa berieme.

Ak sme ťa zaujali a rád by si sa stal súčasťou TEDx tímu, napíš na info@tedxtrencin.sk.