Graphic designer, Digital marketing specialist, Copywriter, Branding specialist, Grant writer

Graphic designer, Digital marketing specialist, Copywriter, Branding specialist, Grant writer

Africko-slovenská únia (ASU) Profil organizácie
Nezisková organizácia
marketing
brand building
neziskové organizácie
kreatíva
občianska spoločnosť
medzinárodné projekty
média
marketing na sociálnych sietiach
granty
grafický dizajn
grafický dizajn
social impact
social media
copywriting
ihneď
ideálny začiatok projektu
na diaľku (online)
spôsob spolupráce
12 mesiacov
min. dĺžka projektu

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • profesionála
  • 12 mesiacov

O organizácii

Africko-slovenská únia (ASU)
Nezisková organizácia
Jégého 6
82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nás s rozširovaním povedomia o našom projekte a organizácii na sociálnych sieťach, vyrábaj kontent, urob niečo dobré pre spoločnosť a staň sa súčasťou medzinárodného tímu!

Zatiaľ máme ...

Za menej ako rok sme stihli vybudovať neziskovú organizáciu a spustiť náš hlavný projekt ASU Talk. ASU Talk predstavuje sériu diskusných eventov, ktorá každý mesiac prináša rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa s divákmi delia o autentické príbehy a pohľady na Afriku z inej perspektívy. Potrebujeme však šikovné, zanietené a najmä kreatívne hlavy, ktoré nám vedia pomôcť efektívne komunikovať našu myšlienku na sociálnych sieťach a vytvoriť zaujímavý a atraktívny obsah!

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Vďaka tvojej pomoci očakávame zvýšenie sledovanosti nášho obsahu na sociálnych sieťach, väčší reach našej cieľovky, zacielenejší obsah a nebránime sa ani novým nápadom na vylepšenie, ktoré iniciatívne prinesieš!

Očakávame, že prispeješ k podzvihnutiu organizácia na ďalší level.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Náš projekt poskytuje príležitosť na sebarealizáciu v medzinárodnom tíme mladých zanietencov (Slovensko, Uganda a Keňa, Anglicko, USA), ktorým leží na srdci vízia inkluzívnejšej a tolerantnejšej spoločnosti. Ak si chceš rozšíriť obzory, zlepšovať procesy, vymýšľať kreatívny obsah, nechať voľnosť fantázii a iniciatívne realizovať vlastné nápady, zlepšiť si prax vo svojej špecializácii a načuchnúť do prostredia neziskového sektora, ASU je pre teba ten správny priestor!

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Aj vďaka tvojej pomoci budeme schopní rozšíriť povedomie o dôležitosti akceptácie iných kultúr a rôznorodosti ľudí. Veríme, že spoločnými silami môžeme vytvárať komplexnejší a neskreslený obsah o Afrike a Afričanoch žijúcich na Slovensku a prispieť k pozitívnemu, otvorenému prístupu k príslušníkom iných kultúr a vzájomnému obohateniu. Sme presvedčení, že spoločenský diskurz a osveta je efektívny nástroj na budovanie nerasistickej a inkluzívnej spoločnosti.