Graphic designer

Nezisková organizácia
brand building
neziskové organizácie
kreatíva
občianska spoločnosť
média
social impact
social media
grafik
kreativita
kreativita a tvorivosť
Grafický dizajn
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s rozširovaním povedomia o našom projekte a organizácii na sociálnych sieťach, vymýšľaj nápaditý grafický obsah, využi svoju fantáziu a tvorivosť, urob niečo dobré pre spoločnosť a staň sa súčasťou medzinárodného tímu!

Zatiaľ máme ...

Za menej ako rok sme stihli vybudovať neziskovú organizáciu a spustiť náš hlavný projekt ASU Talk. ASU Talk predstavuje sériu diskusných eventov, ktorá každý mesiac prináša rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa s divákmi delia o autentické príbehy a pohľady na Afriku z inej perspektívy. Potrebujeme však šikovné, zanietené a najmä kreatívne hlavy, ktoré nám vedia pomôcť efektívne komunikovať našu myšlienku na sociálnych sieťach a vytvoriť zaujímavý a atraktívny obsah!

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Vďaka tvojej pomoci očakávame zvýšenie sledovanosti nášho obsahu na sociálnych sieťach, väčší reach našej cieľovky, zacielenejší obsah a nebránime sa ani novým nápadom na vylepšenie, ktoré iniciatívne prinesieš!

Očakávame, že prispeješ k podzvihnutiu organizácia na ďalší level.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Náš projekt poskytuje príležitosť na sebarealizáciu v medzinárodnom tíme mladých zanietencov (Slovensko, Uganda a Keňa, Anglicko, USA), ktorým leží na srdci vízia inkluzívnejšej a tolerantnejšej spoločnosti. Ak si chceš rozšíriť obzory, zlepšovať procesy, vymýšľať kreatívny obsah, nechať voľnosť fantázii a iniciatívne realizovať vlastné nápady, zlepšiť si prax vo svojej špecializácii a načuchnúť do prostredia neziskového sektora, ASU je pre teba ten správny priestor!

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Aj vďaka tvojej pomoci budeme schopní rozšíriť povedomie o dôležitosti akceptácie iných kultúr a rôznorodosti ľudí. Veríme, že spoločnými silami môžeme vytvárať komplexnejší a neskreslený obsah o Afrike a Afričanoch žijúcich na Slovensku a prispieť k pozitívnemu, otvorenému prístupu k príslušníkom iných kultúr a vzájomnému obohateniu. Sme presvedčení, že spoločenský diskurz a osveta je efektívny nástroj na budovanie nerasistickej a inkluzívnej spoločnosti.

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 3 mesiacov
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov

O organizácii

Africko-slovenská únia (ASU)
Nezisková organizácia
Jégého 6
82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie