Marketingová stratégia

Marketingová stratégia

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
digitálne technológie
módna značka
materiály
3D tlač
ihneď
ideálny začiatok projektu
na diaľku (online)
spôsob spolupráce
3 mesiace
min. dĺžka projektu

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • profesionála
  • 3 mesiace
  • 6 mesiacov

O iniciatíve

p2LAB
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Carrer de Corretger 14
08003 Barcelona
Španielsko
Profil iniciatívy

Pomôž nám s ...

Začínajúca Experimentálna dizajnová platforma spájajúca nové technólógie, architektúru, módu a materiálový výskum hľadá nebojácneho marketigového poradcu pre dve umelkyne, ktoré sa neboja experimentovať s doposiaľ neprebádanými technológiami na slovenskom, českom, či medzinárodnom poli.

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ máme rozbehnuté sociálne siete - FB, IG a budujeme webovú stránku. Máme naplánovanú spoluprácu s medzinárodnými umelcami a profesionálmi v podobe limitovaných kolekcií, ktoré budú prezentované na online store.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Experimentujeme! Preto sme otvorené voči akýmkoľvek kreatívnym možnostiam, ktoré nadšenec dokáže poskytnúť/zlepšiť/vytvoriť.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoznáš dve rozdielne, ale zároveň blízke osoby s rovnakým menom. Priblížime ti aké skvelé možnosti majú súčasné technológie a čo všetko sa dá nimi docieliť. Ako sa snažíme premeniť odpadový materiál na nový udržateľný, ktorý by mal riešiť súčasnú situáciu v čase konzumu. Zažiješ veľmi (špecifický) druh humoru, ktorý väčšinou prichádza po tretej šálky kávy!

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Našim cieľom je pozdvihnúť kolektívne vedomie v oblasti dizajnu a technológií na domácom poli v spolupráci s inými umelcami. Chceme preniesť naše zozbierané skúsenosti zo zahraničia do domáceho prostredia a poukázať na problémy, ku ktorým dochádza v oblasti architektúry a módneho priemyslu.