Social media manažér/ka

Nezisková organizácia
social media
sociálne siete
Content Creator
tvorba obsahu
Grafický dizajn
copywriting
marketing pre sociálne siete
aktivizmus
ochrana životného prostredia
vegánstvo
kreatíva
Ideálny začiatok projektu
1. nov 2021
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 6 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám budovať udržateľnú budúcnosť a svet bez krutosti voči zvieratám! Hľadáme človeka, ktorý má blízky vzťah k sociálnym sieťam a rád by vytváral zaujímavý a hodnotný obsah.

Zatiaľ máme ...

Humánny pokrok je združením pre rozvoj ľudskosti a udržateľnosti. Sme hlasom zvierat a presadzujeme udržateľné riešenia, ktoré dokážu nasýtiť planétu. Humánny pokrok vznikol spojením viacerých úspešných zvieracoprávnych projektov s cieľom priniesť na Slovensku silný hlas zvierat, ktorý bude klásť dôraz na ľudskosť a udržateľnosť. Aj s pomocou sily sociálnych sietí sa združeniu darí budovať lepšiu buúcnosť pre zvieratá.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Vďaka tvojej pomoci očakávame zvýšenie sledovanosti našich účtov na sociálnych sieťach, väčší dosah na našu cieľovú skupinu, zacielenejší obsah a nebránime sa ani novým nápadom na vylepšenie, ktoré iniciatívne prinesieš! Vďaka väčšiemu dosahu dokážeme mať väčšie výsledky a efektívne tak pomáhať zvieratám či životnému prostrediu.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ponúkame byť súčasťou organizácie a pracovať tak na ukončení utrpenia zvierat a zastavení klimatickej zmeny. Vybranú osobu kompletne zaškolíme na pozíciu a do používania všetkých nástrojov a služieb. Poskytujeme prístup k interným vzdelávacím materiálom, tréningom, knižnici a ďalším zdrojom, ako aj teambuildingové aktivity. Okrem toho náš social media tím vždy zdieľa všetky trendy a novinky (nielen) zo sveta sociálnych sietí.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Sme hlasom zvierat, bránime ich slobodu a budujeme udržateľný svet bez krutosti. Aj vďaka tvojej pomoci budeme schopní pracovať efektívnejšie, šíriť informácie širokej verejnosti a dosahovať skvelé výsledky.

Preferencie

6 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov

O organizácii

Humánny pokrok
Nezisková organizácia
Belinského 1054/10
851 01 Bratislava
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie