Člen tímu

Člen tímu

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
sebaláska
sebadovera
sebapoznávanie
sebarozvoj
workshop
komunita
vzdelávanie
mládež
mládežnícke projekty
motivácia
Aby organizácia vedela, kto má záujem o jej projekt, prihlás sa a skontroluj, či máš poriadne vyplnený svoj GROWNi profil.
ihneď
ideálny začiatok projektu
osobné stretnutia, na diaľku (online)
spôsob spolupráce
jednorazovo
min. dĺžka projektu

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • jednorazovo
  • 3 mesiace
  • 6 mesiacov
  • 9 mesiacov
  • 12 mesiacov

O inciatíve

BeLove
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Medvedzie
02744 Tvrdošín
Slovensko
Profil inciatívy

Pomôž nám s ...

Hľadáme energického, kreatívneho,zodpovedného, mladého človeka s chuťou pomáhať a motivovať druhých. Nevadí ak nie si v sebaláske profík, stačí ak ťa táto téma baví a nehanbíš sa o nej rozprávať aj pred ostatnými.

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ za sebou máme prednášku s hosťkou na tému PPP, workshop s odborníkmi na tému Who am I? (Kto som?) zameraný na Sebadôveru a sebapoznanie, mnoho súkromných diskusií s odborníkmi, spolupráce s umelcami zverejnené na sociálnych sieťach, priamy kontakt s publikom prostredníctvom soc.sietí, tvorbu motivačných videí a fotografií, tvorba dizajnových prísprevkov zverejnených na soc.sieťach, množstvo networing-ov, aktivita na soc.sieťach, livestreamy a taktiež sebavzdelavánie v rôznych oboroch (projektový manažment, témy sebalásky, sociálne siete,...)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od teba chceme len aby si bol ďalším čľenom nášho tímu, spolu s nami tvoril kontent na sociálnych sieťach a posunul sa tak s nami o ďalšie kroky a progresy vpred. A hlavne, chceme aby si robil to, čo ťa baví a tvojím talentom nám tak pomohol k šíreniu sebalásky medzi ostatných. Tvoju hlavnú úlohu spolu neskôr prispôsobíme tvojím kvalitám.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoznáš skvelý okruh mladých ľudí a odborníkov, zdokonalíš sa v psychológii, marketingu, vo verejnom vystupovaní,komunikácii a v práci v kolektíve. Zažiješ mnoho vtipných ale i serióznych momentov, teambuilding-y, prácu s mladými,workshopy a prednášky no hlavne budeš s ľuďmi, s ktorými sa budeš cítiť fajn.

Získaš veľa skúseností z rôznych okruhov, zážitky, cestovanie, priateľov a tím ľudí, s ktorými spoznáš zaujímavých a inšpiratívnych ľudí.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Pravidelnejšia aktivita projektu,rast projektu, každý člen tímu bude mať svoju úlohu.