Dobrovoľnícky projekt Člen tímu

Člen tímu

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
sebaláska
sebadovera
sebapoznávanie
sebarozvoj
workshop
komunita
vzdelávanie
mládež
mládežnícke projekty
motivácia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
jednorázovo

Pomôž nám s ...

Hľadáme energického, kreatívneho,zodpovedného, mladého človeka s chuťou pomáhať a motivovať druhých. Nevadí ak nie si v sebaláske profík, stačí ak ťa táto téma baví a nehanbíš sa o nej rozprávať aj pred ostatnými.

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ za sebou máme prednášku s hosťkou na tému PPP, workshop s odborníkmi na tému Who am I? (Kto som?) zameraný na Sebadôveru a sebapoznanie, mnoho súkromných diskusií s odborníkmi, spolupráce s umelcami zverejnené na sociálnych sieťach, priamy kontakt s publikom prostredníctvom soc.sietí, tvorbu motivačných videí a fotografií, tvorba dizajnových prísprevkov zverejnených na soc.sieťach, množstvo networing-ov, aktivita na soc.sieťach, livestreamy a taktiež sebavzdelavánie v rôznych oboroch (projektový manažment, témy sebalásky, sociálne siete,...)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od teba chceme len aby si bol ďalším čľenom nášho tímu, spolu s nami tvoril kontent na sociálnych sieťach a posunul sa tak s nami o ďalšie kroky a progresy vpred. A hlavne, chceme aby si robil to, čo ťa baví a tvojím talentom nám tak pomohol k šíreniu sebalásky medzi ostatných. Tvoju hlavnú úlohu spolu neskôr prispôsobíme tvojím kvalitám.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoznáš skvelý okruh mladých ľudí a odborníkov, zdokonalíš sa v psychológii, marketingu, vo verejnom vystupovaní,komunikácii a v práci v kolektíve. Zažiješ mnoho vtipných ale i serióznych momentov, teambuilding-y, prácu s mladými,workshopy a prednášky no hlavne budeš s ľuďmi, s ktorými sa budeš cítiť fajn.

Získaš veľa skúseností z rôznych okruhov, zážitky, cestovanie, priateľov a tím ľudí, s ktorými spoznáš zaujímavých a inšpiratívnych ľudí.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Pravidelnejšia aktivita projektu,rast projektu, každý člen tímu bude mať svoju úlohu.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • jednorázovo
  • do 3 mesiacov
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov