Dobrovoľnícky projekt Komunitná facilitácia expertných platforiem

Komunitná facilitácia expertných platforiem

Start-up
komunikácia
copywriting
marketing
tvorba obsahu
administrácia
facilitácia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Hľadáme komunikatívnych a kreatívnych komunitných facilitátorov pre naše platformy. Tvojou úlohou bude základná administrácia vybranej platformy, napríklad schvalovanie a publikovanie expertných profilov, zdieľanie obsahu naprieč platformami, onboarding nových členov a zbieranie feedbacku. Ako komunitný facilitátor sa môžeš stretnúť aj s úlohami, ktoré sa budú týkať projektového manažmentu, externého marketingu celej platformy či budovania angažovanej komunity.

Zatiaľ máme ...

Našu platformu využíva mnoho zaujímavých projektov ako Kto pomôže Slovensku, Veda pomáha, Slovak Global Network či Nexteria. Každý z týchto projektov využíva náš produkt trochu inak, napríklad na uverejňovanie dobrovoľníckych výziev, na vytváranie komunity slovákov v zahraničí či na organizáciu vzdelávacích projektov. Mnohým platformám však chýba zapálený facilitátor, ktorý by udržoval komunitu aktívnu, staral sa o rast platformy či prichádzal s novými nápadmi na oživenie platformy. Naši facilitátori majú prideleného člena tímu Solved, ktorý ich zaškolí, podporuje ich v práci a je otvorený otázkam a návrhom na zlepšenie.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme aby naše platformy rástli, aby mali angažované a aktívne komunity a aby napĺňali svoj potenciál. V tomto je však kľúčová úloha facilitátora, ktorý by sa našim platformám venoval, rozumel by ich potrebám a vedel by s nimi pracovať na ich cieľoch.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Sme mladý, priateľský a dynamický tím s medzinárodnými skúsenosťami, ktorý si váži každého člena a ich prácu. Práca u nás ti umožní rozšíriť si network nielen na Slovensku ale aj v zahraničí keďže naši klienti pochádzajú z rôznych kútov sveta, napríklad Dánsko, Fínsko, USA, UK, Rakúsko, Nemecko, Francúzsko a Maďarsko. Ako komunitný facilitátor si zlepšíš svoje komunikačné schopnosti, naučíš sa viesť a rozširovať naše expertné komunity a získaš skúsenosti z rôznych oblastí ako marketing či customer care. Zatiaľ na túto pozíciu hľadáme dobrovoľníkov, no v budúcnosti bude táto pozícia platená.

Preferencie

10 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 3 mesiacov
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov