Dobrovoľnícky projekt Za Pokladmi Slovenska

Za Pokladmi Slovenska

Nezisková organizácia
fundraising
marketing
ekonomika
životné prostredie
vzdelávanie
networking
kultúra
slovensko
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 9 mesiacov

Pomôž nám s ...

prezentáciou, šírením myšlienok projektu a hľadaním finančných zdrojov k úspešnej realizácií.

Zatiaľ máme ...

tím 10 mladých ľudí, prepracovanú víziu projektu na leto 2021 ale aj dlhodobejšiu víziu. Oslovené množstvo aktívnych a inšpiratívnych ľudí, ktorí budú súčasťou realizačnej fázy. Napísanú detskú rozprávkovú knižku o hradnom škriatkovi, vytvorené tímové porady a 6 mesiacov príprav za sebou.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Verejnosť na Slovensku sa dozvie o projekte, do ktorého sa môže zapojiť. Úspešná realizácia prvej časti projektu Za Pokladmi Slovenska v lete 2021. Následne je možná dlhodobejšia spolupráca v prípade, že projekt si požičia vaše srdcia.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Keď sa k nám pridáš, budeš mať možnosť spoznať hradného škriatka Bikiho a mnohých inšpiratívnych ľudí zo Slovenska, byť pri projekte, ktorý spája väčšinu hradov a zámkov Slovenska, spoločenstvo v mladom a aktívnom kolektíve. Budeš pri projekte, ktorý má svoje výstupy ako detská rozprávková knižka, hradný cestovateľský denník, spoločenská hra, video seriál, audio a video podcast. Najmä budeš mať možnosť nacítiť energiu spolupráce mnohých zaujímavých ľudí.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Podarí sa nám uviesť do praxe aktívne občianske združenie, ktoré má svoje vízie v pomoci Slovensku a spájaniu (networkingu) inšpiratívnych ľudí zo Slovenska.

Preferencie

2 hodín / denne
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • do 9 mesiacov