Expertné dobrovoľníctvo – fotograf/-ka

Nezisková organizácia
neziskové organizácie
komunita
cudzinci
migrácia
integrácia
fotografia
fotograf
produktová fotografia
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
november 2021
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Min. dĺžka projektu
do 6 mesiacov

Pomôž nám s ...

kvalitnou fotodokumentáciou a propagáciou našich aktivít.  Hľadáme fotografa/-ku, ktorý/-á si rozšíri svoje portfólio a pomôže nám s fotením našich komunitných podujatí, ale aj s propagáciou ďalších aktivít Mareeny, ako šírenie povedomia, dobrovoľnícka činnosť a produkty, ktoré vyrábame. Ak máš záujem o viac info, ozvi sa na petra.misakova@mareena.sk.


Zatiaľ máme ...

Fotodokumentáciu, ktorú sme si zatiaľ realizovali viac-menej svojpomocne. Máme však najmä príležitostí na zachytenie atmosféry – jazykové kaviarne, Folkekokken, brunche, cestovateľské kiná, tematické večery a mnohé ďalšie. Budeme radi, ak to všetko zažiješ a zdokumentuješ.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Radi by sme naše aktivity zachytili a tento obraz sprostredkovali aj ľuďom, ktorí nás ešte neobjavili a aj vďaka takto zdieľanému zážitku budú mať chuť sa k nám pridať, čím sa naša komunita bude rozrastať.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak sa k nám pridáš, získaš priestor pre tvoje nápady a podporu pri ich realizácii, kontakt s medzikultúrnym prostredím, príležitosti k lepšej orientácii v témach migrácie a integrácie, komunitou Mareeny a s neziskovým prostredím, posilnenie tvojich praktických zručností a priestor na rozvoj, podporu priateľského tímu a podnety inšpiratívneho pracovného prostredia.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Víziou Mareeny je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Našimi aktivitami sa snažíme k tejto vízii prispieť a radi by sme toto všetko chceli zachytiť a šíriť kvalitnou fotodokumentáciou.

Preferencie

10 hodín / mesačne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov

O organizácii

Mareena
Nezisková organizácia
Lazaretská 32
81109 Bratislava
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie