CEO vedúci organizácie

CEO vedúci organizácie

MOTHER FLOWER Profil organizácie
Nezisková organizácia
veď nás!
nauč nás rozprávať!
manažment/vedenie tímu
rozvoj ľudí
prirodzený líder
doťahuje veci dokonca
Aby organizácia vedela, kto má záujem o jej projekt, prihlás sa a skontroluj, či máš poriadne vyplnený svoj GROWNi profil.
apríl 2021
ideálny začiatok projektu
osobné stretnutia, na diaľku (online)
spôsob spolupráce
12 mesiacov
min. dĺžka projektu

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • 12 mesiacov

O organizácii

MOTHER FLOWER
Nezisková organizácia
Radová 469/53
2944 Rabča
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie

Pomôž nám s ...

Zorganizuj nás k efektívnym výsledkom, nauč nás rozprávať a doťahovať veci dokonca! Ak cítiš, že v škole už nie si produktívny a potrebuješ pretaviť teóriu do praxe a skúsiť si manažovanie, ktoré bude celé v Tvojej réžií a postavené na Tvojich schopnostiach, sme tu! Pomôž smerovaniu organizácie!

Ponúkame Ti možnosť stať sa našim CEO online (hlavne) dobrovoľníkom v našej ekologickej organizácií Mother Flower.

 

Zatiaľ máme ...

Pracujeme na unikátnych medzinárodných projektoch a dobrosrdečných eko-aktivitách už 3 roky. Začalo to na Orave. Dodnes po SK organizujeme súťaže na základných školách v zbere odpadu a následného upcyklingu. Máme za sebou a pred sebou niekoľko eko-Erasmus+ projektov ako partneri, tak aj samotní tvorcovia (Cyprus, Grónsko, Madeira, Nemecko, ...) . Sme pozývaní aj na rôzne prednášky a konferencie. Konferencia Nature Calling je našou zásluhou. Po Európe sme urobili aj pár zábavných a spontánnych eko-experimentov v mestách. V blízkej budúcnosti sa chceme pustiť aj do EKO-BIZNISOV a do novej aplikácie a platformy ku komunitným záhradkám.

Uži si naše info video: https://drive.google.com/file/d/1a-wiEB8Si_ip_78XeXvNifPvp0dWftx7/view?fbclid=IwAR3rqUtHykBhhC_lLSVerD9dobpXA8CIQzkZP1IyYiWKNCY6JHHm-x9Js8s

Všetky základné info nájdeš aj na našich web/FB stránkach: https://motherflower.eu/sk/ , https://www.facebook.com/MotherFlower.eu

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od teba očakávame, že do nášho tímu dodáš DRIVE, akčnosť a kompetentnosť z vedenia všetkých našich ľudí. Úplne všetko bude celé v Tvojej réžií. Budeš mať zodpovednosť za to, aby projekty a ich súčasti boli dokončené načas. Budeš nás učiť, ako doťahovať veci do konca. V tíme je nás cca 5 stabilných ľudí z rôznych kútov západného Slovenska. Peter Ďubek, tvorca, je zatiaľ na čele. Sme otvorení inovatívnosti v manažovaní, ale aj v prívale nových nápadov k projektom a SMEROVANIU organizácie. Chceme, aby si aj medzi nami zlepšil organizáciu. Potrebujeme, aby si bol prirodzená líderská osobnosť, ktorá si nás zoberie do vlastných rúk.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Máš možnosť ďalej sa vzdelávať a napredovať, ale už v oceniteľnej praxi! Okrem toho máš možnosť spoznať úžasných ľudí zo Slovenska, aj zo zahraničia a rozšíriť si nové obzory.

Na našej organizácií je super to, že sme priateľskí a otvorení ľudia, ktorí nikoho no ničoho netlačia, ale sami potrebujú, aby nás niekto už konečne dobre naštartoval. Že veci robíme vo veľmi príjemnej, skôr amatérskej atmosfére, preto vyžadujeme korigovanie. Mávame spoločné chaty, vieme si aj vypiť a dobre sa zabaviť. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Výsledkom spolupráce by malo byť poriadne fungovanie organizácie, ktoré je postavené na profesionalite, akčnosti a efektivite! Z dlhodobého hľadiska chceme naplniť všetky vymyslené projekty, ktoré chceme účinne realizovať pod Tvojím odbornejším a PEVNÝM vedením!