Content creator

Content creator

Africko-slovenská únia (ASU) Profil organizácie
Nezisková organizácia
tvorba contentu
creative content
marketing, content, writing, žurnalistika
kreatívec
kreatívne písanie
kreatívne myslenie
písanie a editorstvo
tvorivé písanie
ihneď
ideálny začiatok projektu
na diaľku (online)
spôsob spolupráce
3 mesiace
min. dĺžka projektu

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • profesionála
  • 3 mesiace
  • 6 mesiacov
  • 9 mesiacov
  • 12 mesiacov

O organizácii

Africko-slovenská únia (ASU)
Nezisková organizácia
Jégého 6
82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nás s rozširovaním povedomia o našom projekte a organizácii na sociálnych sieťach, vymýšľaj nápaditý obsah, využi svoju fantáziu a tvorivosť, urob niečo dobré pre spoločnosť a staň sa súčasťou medzinárodného tímu!

Zatiaľ máme ...

Za menej ako rok sme stihli vybudovať neziskovú organizáciu a spustiť náš hlavný projekt ASU Talk. ASU Talk predstavuje sériu diskusných eventov, ktorá každý mesiac prináša rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa s divákmi delia o autentické príbehy a pohľady na Afriku z inej perspektívy. Potrebujeme však šikovné, zanietené a najmä kreatívne hlavy, ktoré nám vedia pomôcť efektívne komunikovať našu myšlienku na sociálnych sieťach a vytvoriť zaujímavý a atraktívny obsah!

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Vďaka tvojej pomoci očakávame zvýšenie sledovanosti nášho obsahu na sociálnych sieťach, väčší reach našej cieľovky, zacielenejší obsah a nebránime sa ani novým nápadom na vylepšenie, ktoré iniciatívne prinesieš!

Očakávame, že prispeješ k podzvihnutiu organizácia na ďalší level.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Náš projekt poskytuje príležitosť na sebarealizáciu v medzinárodnom tíme mladých zanietencov (Slovensko, Uganda a Keňa, Anglicko, USA), ktorým leží na srdci vízia inkluzívnejšej a tolerantnejšej spoločnosti. Ak si chceš rozšíriť obzory, zlepšovať procesy, vymýšľať kreatívny obsah, nechať voľnosť fantázii a iniciatívne realizovať vlastné nápady, zlepšiť si prax vo svojej špecializácii a načuchnúť do prostredia neziskového sektora, ASU je pre teba ten správny priestor!

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Aj vďaka tvojej pomoci budeme schopní rozšíriť povedomie o dôležitosti akceptácie iných kultúr a rôznorodosti ľudí. Veríme, že spoločnými silami môžeme vytvárať komplexnejší a neskreslený obsah o Afrike a Afričanoch žijúcich na Slovensku a prispieť k pozitívnemu, otvorenému prístupu k príslušníkom iných kultúr a vzájomnému obohateniu. Sme presvedčení, že spoločenský diskurz a osveta je efektívny nástroj na budovanie nerasistickej a inkluzívnej spoločnosti.