Grafiky pre propagáciu kariérnych podujatí pre prírodovedcov

Nezisková organizácia
grafika
veda inovácie popularizácia občianske združenie
kariérne eventy
grafický dizajn
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
jednorazovo

Pomôž nám s ...

Hľadáme šikovného a kreatívneho človeka, ktorý nám pomôže zaujať na prvý pohľad. Chceme pred svetom vyzerať nie len užitočne, ale aj pekne.

Zatiaľ máme ...

Aj s našimi grafickými (ne)schopnosťami sa nám podarilo úspešne zorganizovať niekoľko kariérnych podujatí. V tíme sme všetko prírodovedci a vytváranie zaujímavých vizuálov nie je to, v čom sme najlepšie. Máme vlastné logo, na ktoré sme hrdé, avšak ostatné grafiky nie sú nič moc.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme mať pripravené zaujímavé a pekné šablóny pre posty na sociálne siete, plagáty a ďalšie veci potrebné na propagáciu našich podujatí. Boli by sme veľmi radi, ak by si sa stal/a členom/členkou nášho tímu a zapojil/a sa do našich aktivít aj dlhodobejšie. (ale nie je to podmienkou)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Okrem toho, že si rozšíriš portfólio a životopis o zaujímavú skúsenosť, dostaneš priestor pre využitie Tvojej kreativity na podporu užitočnej veci. Tiež spoznáš nových super ľudí mimo "svoju bublinu" a určite sa dozvieš veľa zaujímavostí o vede a prírode. Naučíš sa, ako fungovať v tíme negrafikov a na našich eventoch sa stretneš s úspešnými osobnosťami slovenskej vedy. Netreba mať žiadne veľké skúsenosti, stačí základne know-how, štipka kreativity a túžba sa neustále zlepšovať.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Aj s Tvojou pomocou sa nám podarí posunúť prostredie slovenskej vedy a inovácií k lepšiemu. Vďaka grafikám, ktoré vytvoríš, sa nám podarí zaujať viac šikovných prírodovedcov, ktorí neodídu pracovať mimo svoj odbor, alebo do zahraničia na dobu neurčitú. Spoločne im ukážeme všetky príležitosti, ktoré na nich čakajú doma na Slovensku. Kto vie? Možno práve vďaka Tvojej grafike zaujmeme mladého prírodovedca, ktorý o pár rokov urobí veľký objav a zlepší život mnohých ľudí.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • jednorazovo
  • do 3 mesiacov

O organizácii

NextStep Science
Nezisková organizácia
Rajská 2346/8
81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie