Sollion - 3D MMO game

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
3d modelling
game design
grafický dizajn
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

S tvorbou 3D modelov do našej hry. 2D rozložením prvkov v menu a s UI v hre.
Návrhom grafickej identity ako takej.

Zatiaľ máme ...

Ako vyštudovaní informatici máme vytvorenú kvalitnú, škálovateľnú sieťovú platformu, na ktorej si momentálne skladáme už hru ako takú. Hru je možné hrať, žiaľ však momentálne len s jednoduchými modelmi, slúžiacimi čisto na developerské účely.

Sústredili sme sa najmä na sieťovú odladenosť, možnosti hrať real time MMO hru na mobilných zariadeniach. K tomu je však už vytvorené aj ovládanie pre televízne platformy a konzoly.

Hra je ladená v akčnom futuristickom štýle. Hráč sa pohybuje v otvorenom svete v jeho bojovom futuristickom vozítku.
Má na výber rôzne vozítka, ktoré môže kombinovať s rôznymi zbraňami. Záleží na čisto osobných preferenciách hráča v danom momente aký štýl hry sa rozhodne hrať. Hráči sa vedia sústrediť vo vlastných, v ich réžii manažovaných klanoch. V otvorenom svete medzi sebou bojujú niekoľké, pevne dané frakcie, v tomto prípade o prostriedky a suroviny.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Výsledkom by mala byť na prvý pohľad vizuálne pútajúca hra. Grafika by mala na hráča pôsobiť spokojným dojmom. Nemalo by mu v nej vizuálne nič prekážať. Modely v hre sú aktuálne pre nás najvyššia priorita, ktorých tvorbu by sme práve radi prenechali skúsenejšiemu dobrovoľníkovi. Okrem toho však potrebujeme pomoc s 2D dizajnom a dizajnom hry (vizuál mapy, UI prvky, a pod.)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Venujeme sa vývoju už niekoľko rokov, za ten čas sme získali veľmi bohaté skúsenosti a znalosti, ktoré nám, ako sme zistili,
výrazne zvýšili cenu na trhu práce. Či už sa to týka konkrétnych technológii, alebo spôsobu práce ako takej.
Veríme, že ako 3D umelec by si sa naučil mnohé, v prípade, že si začínajúci. Riešil by si reálne problémy, ktoré súvisia s návrhom dizajnu pre hry. Naučil by si sa rozumieť požiadavkám ľudí, ktorí pracujú v inej oblasti (veľmi dôležitá schopnosť) a rovnako by si sa aj naučil presadzovať svoje záujmy, nakoľko by to bolo v momente, ako by si sa k nám pridal, aj tvoje dielo :)

Navyše sa s Tebou, pre nás cenným človekom, veľmi radi podelíme o potenciálny úspech.

Avšak, v každom prípade by si spoznal pár zaujímavých típkov, ktorí sú veľmi odhodlaní dosiahnuť svoje ciele :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Pomohol by si nám uskutočniť tak trošku náš sen. Sme už vyštudovaní programátori, ktorí tomuto projektu venujú desiatky hodín týždenne na úkor svojho voľného času. Sme presvedčení, že sme vytvorili kvalitný základ pre veľmi zaujímavú a v mnohom novú akčnú hru primárne na mobilné zariadenia. Netajíme sa tým, že by sme boli veľmi radi, ak by sa tento projekt stal naším živobytím. Rovnako sa netajíme aj tým, že by sme boli radi, ak by si sa k nám pridal na dlhodobú spoluprácu, nastúpil na rovnakú loď, kde sme si všetci rovní a máme rovnaký záujem, ktorý nás teší :)

Preferencie

10 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • do 3 mesiacov
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov

O iniciatíve

Sollion development
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Krivínska 47
96653 Hronský Beňadik - Psiare
Slovensko
Profil iniciatívy