>

Zuzana Žideková

Zuzana Žideková
Social Media Manager @ Podnikateľ
Business Academy SouthWest, Esbjerg, Dánsko, Marketing Management , 2023
Žilina, Žilinský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Ahojte!

Volám sa Zuzana Žideková, mám 22 rokov a pochádzam z Belej pri Žiline. Stránku GROWNi som objavila už dávnejšie a teraz som sa ku nej vrátila. Páči sa ako sa tu buduje komunita. Zaregistrovala som sa tu, pretože momentálne hľadám nových klientov na správu sociálnych sietí. Budem sa tešiť na každú jednu ponuku! :)

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

marketing
projektový manažment
web development
social media
tvorba contentu
sustainable fashion

Viac o mne

AHOJTE!

Chcem sa začať poďakovaním, že ste si vyhradili čas na prečítanie môjho profilu. Som ambiciózna študentka, otvorená rôznym výzvam, ktoré mi život prináša. Pre mňa je dôležité pracovať na projektoch, ktoré ma bavia a do ktorých môžem vložiť celé svoje srdce. Vždy sa snažím všetko dotiahnuť do konca a vytrvať aj v nepriaznivých podmienkach.

Moje záujmy smerujú k sociálnym sieťam, najmä Instagramu a Facebooku, ale nebránim sa ani novým platformám ako TikTok a LinkedIn. Mám vášeň pre marketing, grafický dizajn, úprava fotiek/ videí, strih videí, plánovanie príspevkov na sociálne siete. Sledujem aktuálne trendy a novinky, pretože chcem mať prehľad o tom, čo sa deje v digitálnom svete, na sociálnych sieťach a v spoločnosti ako takej.

Okrem toho sa vášnivo venujem pohybu, ktorý si veľmi vážim ako možnosť pre zdravý životný štýl. Vo voľnom čase ma nájdete v fitnescentre alebo na prechádzkach so svojím verným psím spoločníkom. Mám veľký záujem o tímové športy, ktoré mi pomohli naučiť sa vytrvalosti a tímovému duchu.

Som pracovitá a zodpovedná osoba, ktorá ocení priamu komunikáciu a autenticitu. Rada sa obklopujem pozitívnymi ľuďmi, ktorí majú rovnaký pozitívny prístup k životu. Snažím sa nájsť svetlo aj v tých najtmavších situáciách, čo mi pomáha mať pozitívny pohľad na veci.

Okrem svojich profesionálnych záujmov sa teším z cestovania, spoznávania nových kultúr a zážitkov z rôznych kútov sveta. Rada sa venujem aj baristike, pečeniu a objavovaniu nových vecí.

Verím, že moje schopnosti a skúsenosti môžu byť prínosom pre váš projekt. Som presvedčená, že spoločne môžeme vytvoriť pozitívne zmeny a prispieť k vytvoreniu krajšieho sveta. Dúfam, že ma vezmete do úvahy pre možnú spoluprácu.

S pozdravom,

Zuzana Žideková

Kľúčové slová o mne

slušnosť a férovosť v jednaní
social media marketing
social media
čestnosť
angličtina
ľudskosť
sprava webu
zdravie
wellness
cvičenie
škola
krízový manažment
leadership

Pracovné skúsenosti

Social Media Manager @ Podnikateľ
Žilina
Moje túžby, sny a to, čo ma baví som premenila na podnikanie. Moje zameranie je na Instagram, druhotný je Facebook. TikTok je fascinujúci nástroj a stále sa v ňom zdokonaľujem aby som mohla ponúkať aj túto službu. Svoju prácu vždy tvorím s láskou.
2023 - súčasnosť
Barista @ Kaffesmeden
Esbjerg, Dánsko
Náplňou práce je príprava pracoviska pred otvorením kaviarne, príprava kávy a starostlivosť o nápoje, servis a účtovanie zákazníkov. Komunikácia so zákazníkmi a kolegami bola väčšinou v angličtine, ale snažila som sa komunikovať aj po dánsky.
2021 - 2022
Pomocná čašníčka @ Das Hotel Panorama
Reuti-Hasliberg, Švajčiarsko
Letná brigáda ako pomocná čašníčka vo Švajčiarsku mi pomohla hlavne s mojou úrovňou nemčiny. Moje úlohy boli pripravovať nápoje, obsluhovať väčšinou hotelových hostí, ktorí mali polpenziu. Počas voľných dní som mala príležitosť cestovať trošku po Švajčiarsku a spoznávať nové tradície a kultúru.
2020 - 2020
Pomocná čašníčka @ Alpendomozil Hotel Neuhaus
Mayrhofen, Rakúsko
Táto práca bola súčasťou dobrovoľnej praxi zo strednej hotelovej školy. Prax trvala tri mesiace v zimných mesiacoch (od januára do marca). Len ako 17 ročná som sa prvýkrát naučila žiť viac samostatne a musela som si všetko sama vybavovať. Bolo to náročné, ale zároveň mi to dalo do života veľmi veľa skúseností, ktoré neľutujem. Moje úlohy v hoteli boli obsluhovať ubytovaných hostí, vynášať jedlá a nápoje, príprava pracoviska a taktiež aj upratanie pracoviska po práci. Najčastejšie som používala nemecký jazyk, ale tu som začala používať aj angličtinu.
2019 - 2019

Vzdelanie

Vysokoškolské
AP degree, Marketing Management
Business Academy SouthWest, Esbjerg, Dánsko
Vzdelanie zamerané na medzinárodný marketing, digital marketing a ekonomiku. Zaoberáme sa ale aj HR manažmentom, podnikaním a štatistikou. Výučba prebieha v angličtine a učenie je založené na riešení rôznych prípadov z reálneho života. Naše úlohy a aj skúšky sú pre reálne spoločností z Dánska. Tento dánsky systém je taktiež založený na skupinovej práci, čo nás učí byť tímovým hráčom a pracovaním na projektoch nás učí viac ako len počúvať prednášky. Taktiež sa mi to zdokonalila profesionálna angličtina používaná v biznise a v marketingu.
2021 – 2023
Bc, International Business and Management
Xenophone College London, Online
Zameranie tohto odboru spája manažment, marketing a podnikanie v jedno! Je to online štúdium, no nie je o nič horšie alebo menej kvalitné. Máme prednášky, projekty, úlohy a samozrejme skúšky.
2023 – 2020
Stredoškolské
Hotelová Akadémia
Žilina
5-ročný odbor so zameraním na hotelierstvo, manažment, marketing a cestovný ruch. Tento odbor je spojený aj s povinnou praxou, ktorú sme mali v rôznych prevádzkach v Žiline a v okolí. Prax bola orientovaná na servis a taktiež na prácu v kuchyni.
2016 – 2021

Doplnkové aktivity a úspechy

Baristický kurz
3-dňový baristický kurz pod vedením Stanislava Cibuľu. Kurz zahrňoval učenie sa teórie o káve a následne príprava kávy a kávových nápojov. Kurz bol ukončený skúškou, po ktorej som dostala uznávaný certifikát - Barista - Junior.
2017
Barmánsky kurz
5-dňový barmánsky kurz sa skladal z teórie a z prípravy rôznych nápojov a drinkov. Kurz bol ukončený skúškou, po ktorej som dostala uznávaný certifikát - Barman - Nápojar.
2018
Web-page o mne
www.zuziassistant.sk
2023

Preferencie

2
  • startupu
  • študentskému projektu
  • verejnej inštitúcii
  • neziskovke, škole
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • na diaľku (online)
  • osobné stretnutia
Ako rýchlo reagujem

do 2 dní


Ďalší dobrovoľníci