>

Zuzana Žideková

Zuzana Žideková
Barista @ Kaffesmeden
Business Academy SouthWest, Esbjerg, Dánsko, Marketing Management , 2020
Žilina, Žilinský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Ahojte!

Volám sa Zuzana Žideková, mám 21 rokov a pochádzam z Belej pri Žiline. Stránku GROWNi som objavila keď som hľadala na internete dobrovoľnícku prácu a zaujala ma až na toľko, že by som sa rada stala súčasťou tejto komunity. Moje zameranie je na dobrovoľníctvo, pretože rada pomáham ľuďom a nerada plýtvam svojím voľným časom. To je win-win situácia pre obidve strany. Budem veľmi rada ak si pozriete celý môj profil a budem sa s radosťou tešiť na každú spoluprácu.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

Marketing
Projektový manažment
Web development
social media
tvorba contentu
sustainable fashion

Viac o mne

Na úvod by som Vám chcela len poďakovať za to, že si čítate môj profil a dúfam že Vás nesklamem. Som mladá ambiciózna študentka, ktorá je otvorená rôznym výzvam, ktoré sa naskytnú. Mám rada keď pracujem na niečom, čo ma baví a viem sa tomu odovzdať naplno. Vždy sa snažím všetko dotiahnuť dokonca a hlavne vytrvať aj keď podmienky nie sú vždy priaznivé.

K mojím záujmom patria sociálne siete (najmä Instagram a Facebook, ale nebránim sa ani TikToku a LinkedInu), marketing, grafické úpravy blogov a obrázkov (bohužiaľ iba ako začiatočník, ale veľmi ma to baví) a copywriting. Viem, že doba a trendy idú stále dopredu a každý deň prichádzajú na trh nové ponuky a vyskytujú sa iné, nové situácie a preto sa snažím vždy mať prehľad o tom, čo sa práve odohráva medzi ľuďmi, vo svete, na sociálnych sieťach a podobne.

Ďalšia moja veľká záľuba je pohyb. Pohyb nie je samozrejmosť a preto som vďačná, že sa môžem hýbať. Môj voľný čas často zapĺňa fitness centrum alebo prechádzky s mojím 4-nohým chlpatým maznáčikom - so psíkom. Taktiež tímové športové hry ma veľmi bavia a hlavne sa mi páči tá atmosféra, ktorá vzniká pri nejakom športovom podujatí. To ma naučilo vytrvalosti a tímovosti.

Som veľmi pracovitá a zodpovedná. Nemám rada zbytočné pretvárky a faloš, preto sa snažím obklopovať iba ľuďmi, ktorí sú priami, úprimní a ľudskí. Taktiež sa zbytočne nestretávam s ľuďmi, ktorí sú väčšinu času negatívni, lebo ja mám rada svoj život aj cez všelijaké prekážky. Vždy sa snažím nájsť aspoň niečo dobré v zlom. To mi pomáha sa dívať na veci trošku inými očami.

K mojím ďalším obľúbeným aktivitám patrí cestovanie, spoznávanie nových kultúr, baristika, pečenie a skúšanie nových vecí.

Verím, že moje schopnosti a vedomosti niekomu z Vás pomôžu a vytvoríme spolu o trošku krajší svet.

Kľúčové slová o mne

slušnosť a férovosť v jednaní
túžba pomáhať schopnosť sa rýchlo učiť ochota kreativita strategické myslenie flexibilita spoľahlivost komunikácia pohotovsť
social media marketing
social media
studium marketingu
čestnosť
angličtina
Ľudskosť
sprava webu
studium v dánsku
zdravie, wellness a cvičenie
škola, krízový manažment, leadership

Pracovné skúsenosti

Barista @ Kaffesmeden
Esbjerg, Dánsko
Náplňou práce je príprava pracoviska pred otvorením kaviarne, príprava kávy a starostlivosť o nápoje, servis a účtovanie zákazníkov. Komunikácia so zákazníkmi a kolegami bola väčšinou v angličtine, ale snažila som sa komunikovať aj po dánsky.
2021 - 2022
Pomocná čašníčka @ Das Hotel Panorama
Reuti-Hasliberg, Švajčiarsko
Letná brigáda ako pomocná čašníčka vo Švajčiarsku mi pomohla hlavne s mojou úrovňou nemčiny. Moje úlohy boli pripravovať nápoje, obsluhovať väčšinou hotelových hostí, ktorí mali polpenziu. Počas voľných dní som mala príležitosť cestovať trošku po Švajčiarsku a spoznávať nové tradície a kultúru.
2020 - 2020
Pomocná čašníčka @ Alpendomozil Hotel Neuhaus
Mayrhofen, Rakúsko
Táto práca bola súčasťou dobrovoľnej praxi zo strednej hotelovej školy. Prax trvala tri mesiace v zimných mesiacoch (od januára do marca). Len ako 17 ročná som sa prvýkrát naučila žiť viac samostatne a musela som si všetko sama vybavovať. Bolo to náročné, ale zároveň mi to dalo do života veľmi veľa skúseností, ktoré neľutujem. Moje úlohy v hoteli boli obsluhovať ubytovaných hostí, vynášať jedlá a nápoje, príprava pracoviska a taktiež aj upratanie pracoviska po práci. Najčastejšie som používala nemecký jazyk, ale tu som začala používať aj angličtinu.
2019 - 2019

Vzdelanie

Vysokoškolské
AP degree, Marketing Management
Business Academy SouthWest, Esbjerg, Dánsko
Vzdelanie zamerané na medzinárodný marketing, digital marketing a ekonomiku. Zaoberáme sa ale aj HR manažmentom, podnikaním a štatistikou. Výučba prebieha v angličtine a učenie je založené na riešení rôznych prípadov z reálneho života. Naše úlohy a aj skúšky sú pre reálne spoločností z Dánska. Tento dánsky systém je taktiež založený na skupinovej práci, čo nás učí byť tímovým hráčom a pracovaním na projektoch nás učí viac ako len počúvať prednášky. Taktiež sa mi to zdokonalila profesionálna angličtina používaná v biznise a v marketingu.
2021 – 2020
Stredoškolské
Hotelová Akadémia
Žilina
5-ročný odbor so zameraním na hotelierstvo, manažment, marketing a cestovný ruch. Tento odbor je spojený aj s povinnou praxou, ktorú sme mali v rôznych prevádzkach v Žiline a v okolí. Prax bola orientovaná na servis a taktiež na prácu v kuchyni.
2016 – 2021

Doplnkové aktivity a úspechy

Baristický kurz
3-dňový baristický kurz pod vedením Stanislava Cibuľu. Kurz zahrňoval učenie sa teórie o káve a následne príprava kávy a kávových nápojov. Kurz bol ukončený skúškou, po ktorej som dostala uznávaný certifikát - Barista - Junior.
2017
Barmánsky kurz
5-dňový barmánsky kurz sa skladal z teórie a z prípravy rôznych nápojov a drinkov. Kurz bol ukončený skúškou, po ktorej som dostala uznávaný certifikát - Barman - Nápojar.
2018
Web-page o mne
Súčasťou môjho štúdia bolo pracovať na rôznych projektov individuálne alebo v skupine. Jeden z projektov bolo vytvoriť si blog o sebe. Tu vám prikládam link na ten môj. https://zuzizidekova.wixsite.com/zuzana--idekov
2023

Preferencie

2
  • startupu
  • študentskému projektu
  • verejnej inštitúcii
  • neziskovke, škole
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • na diaľku (online)
  • osobné stretnutia
Ako rýchlo reagujem

do 2 dní