>

Zuzana Padychova

Zuzana Padychova
Slovensko

Prečo som na GROWNi

Rada sa vzdelávam a ešte radšej vzdelávam. Spoznávanie nových ľudí a vzájomná výmena skúseností a vedomostí mi prináša veľkú radosť, množstvo inšpirácií a snáď lepšie chápanie ľudských odlišností. Na GROWNi hľadám príležitosti, ako sa stať múdrejším a lepším človekom a ako pomôcť iným na ich ceste k sebarozvoju a získavaniu nových skúseností.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

digitálny marketing
medzinárodný obchod a rozvoj
optimalizácia marketigových procesov

Viac o mne

Pomáham firmám rásť prostredníctvom online marketingu a business developmentu. Vytváram lokálne a medzinárodné marketingové a business stratégie, nastavujem procesy, nadväzujem kľúčové partnerstvá, trénujem tímy a mentorujem startupy. Pôsobím v marketingu 17 rokov, z toho 13 rokov v zahraničí.

Pred pandémiou som žila v Indonézii, Singapúre, USA, Dánsku, Thajsku a Prahe (v Dánsku a Singapúre som zároveň aj študovala). Pracovala som a pracujem s množstvom tímov z rôznych kútov sveta a neskutočne si tieto skúsenosti vážim. Rada spoznávam spôsoby práce, premýšľania a rozhodovania v iných kultúrach. Veľmi ma teší aj spolupráca so slovenskými firmami, vďaka ktorej sa dostávam viac do obrazu ako sa Slovensko posunulo a posúva v oblasti vzdelávania a inovácií.

Momentálne pôsobím ako Marketing Advisor v Inštitúte Rodinného Businessu (SK), ako Business Developer v marketingovej agentúre Mind The Gap (Estónsko) a ako Global Program Manager novej mentoringovej platformy Axelerate Club (Singapore).

Viac o mojom profesionálnom živote nájdete na: https://www.linkedin.com/in/zuzanapadychova/

Kľúčové slová o mne

digitálny marketing
inovácie
medzinárodný obchod a rozvoj
business development

Preferencie

1 hodín / týždenne
  • startupu
  • študentskému projektu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • na diaľku (online)

Ďalší dobrovoľníci