Petra Štrbíková

Riaditeľka odboru ľudských zdrojov @ Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
Ekonomická univerzita, Bratislava, Personálny manažment, 2012
Bratislava, Bratislavský, Slovensko

Momentálne som po pracovnom a osobnom sabbaticale začala pracovať na vlastnom projekte, no keďže sa len rozbieha, mám voľný čas, ktorý by som rada investovala niekam kde to má zmysel.

V prípade zaujímavej pracovnej ponuky, ktorá má zmysel by som kludne a rada pracovala na full time, či iný úväzok.

koordinácia
organizácia
personálny manažment
people management
human resources

Najdôležitejšie kľúčové slová o mne

personálny manažment
people management
hr management

Viac o mne

Som proaktívna (a vo voľnom čase aktívna), lojálna, mám rada nové výzvy,zapájam sa do rôznych dobrovoľníckych projektov. Rada pracujem sama aj v kolektíve, no pri práci potrebujem aj interakciu s ľudmi. Považujem sa za asertívnu a komunikačne a organizačne zručnú. 

Pravidelne sa zapájam do rôznych dobrovoľníckych aktivít -  na bežeckých podujatiach (ČSOB Bratislava marathon, Beh Zoborskou lesostepou),  pri organizovaní charitatívnych podujatí – Beh pre zdravé prsia (charitatívny beh organizovaný platformou neziskových organizácií: https://www.facebook.com/behprezdraveprsia/ ), dobrovoľníčka v rámci iniciatívy Kto pomôže Slovensku (www.ktopomozeslovensku.sk), počas prvej vlny pandémie koronavírusu (koordinácia objednávok, komunikácia so zdravotníckymi zariadeniami, distribúcia oopp, organizácia runnerov).

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing., Personálny manažment
2010 – 2012
Ekonomická univerzita, Bratislava
Bc., Ekonomika a manažment podniku
2006 – 2010
Ekonomická univerzita, Bratislava
Stredoškolské
Gymnázium Metodova
2002 – 2006
Bratislava

Pracovné skúsenosti

Riaditeľka odboru ľudských zdrojov @ Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
2013 - 2020
Bratislava
• Plánovanie a analýza personálnych potrieb, systemizácia zamestnancov, prijímanie a adaptačný proces, business partnering a poskytovanie poradenstva v oblasti ľudských zdrojov, znalosť Zákonníka práce, riadenie Odboru ľudských zdrojov, systém hodnotenia a odmeňovania zamestnancov, prehľady a analýzy v personálnej oblasti, personálna a mzdová agendu, vzdelávanie zamestnancov, sociálny program, oblasť BOZP a OPP, oblasť ochrany osobných údajov – do 24.5.2018 výkon funkcie zodpovednej osoby.
Marketingový pracovník @ Egis Slovakia
2007 - 2013
Bratislava
V spoločnosti som pôsobila počas vysokej školy ako brigádnička a neskôr na TPP ako marketingový pracovník. Práca v oblasti marketingu v medzinárodnej spoločnosti mi umožnila byť súčasťou a podieľať sa všetkých procesoch jej fungovania (organizácia, plánovanie, financie, marketing, predaje, reporting), sledovať jej životný cyklus, ako aj životný cyklus jednotlivých produktov.

Doplnkové aktivity a úspechy

Cesta hrdinov SNP
2020
770km dlhá turistická trasa vedúca celým Slovenskom

Preferencie

  • neziskovke, škole
  • startupu
  • do 3 mesiacov
  • 5 hodín / denne
  • osobné stretnutia
  • na ďiaľku (online)
  • Nahlásiť používateľa