>

Veronika Grabanova

Veronika Grabanova
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Trnava, Fakulta mamediálnej komunikácie- marketingová komunikácia, 2020
Kojšov, Košický kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Prečo? Pretože som sa o tom nedávno dozvedela a chcem byť produktívna vo svojom živote. Mojim cieľom je móda, materiály, farby a nekonečné spektrum kreativity. V spojení s marketingom, grafikou a možno opakom, vieme vytvoriť niečo originálne.

Instagram: veronnik_ag

Fb: Veronika Grabanová

@: grabanovav@gmail.com

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

grafika
móda
módna značka
plánovanie
originalita
organizovanie
zodpovednosť
marketing
komunikácia

Viac o mne

Moje meno už poznáte. Mám 20 rokov a som študentka na UCM (nižšie to je napísané). Som osoba, ktorá nerada stagnuje a nič nerobí a preto by som rada odovzdávala svoje nápady, energiu, humor a kreativitu ďalej než len sebe a to v rôznom smere. Okrem toho, že veľa premýšľam, som sebavedomá, takže ak niečo chcem tak to dokážem. Som pripravená sa naučiť to, čo ešte neviem a možno v tom budem aj viac než dobrá. Nemám dlhoročnú prax v niečom konkrétnom, ale mám záujem ju získať.

Z čoho žijem a čo tvorí moju osobnosť?: Umenie, móda a módny/kozmetický priemysel, grafický dizajn, fotografovanie (produktov, prírodý jedla...), cestovanie, organizovanie, plánovanie, zodpovednosť, samostatnosť, cieľavedomosť, pridávanie príspevkov na Instagram, plánovanie feedu, záujem o vytvorenie vlastnej značky, kozmetika, kreativita, pečenie, zdravý životný štýl, kreatívne a inovatívne myslenie, tvorba eventov, práca v Canve, navrhovanie všetkého čo je kreatívne.

Pomedzi to som mala aj nejakú brigádu, ale to už mám napísané vo svojom CV.

Kľúčové slová o mne

Umenie móda Grafický dizajn fotografické skills vediet si ist svojou cestou originalita organizácia organizovanie eventov zodpovednosť samostatnosť kreatívny priemysel cieľavedomosť Sebavedomie instragram optimistka

Vzdelanie

Vysokoškolské
Fakulta mamediálnej komunikácie- marketingová komunikácia
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Trnava
2021 – 2020
Stredoškolské
SOŠ pedagogická sv. Cyrila a Metoda v Košiciach
Košice
2017 – 2021

Preferencie

  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)

Ďalší dobrovoľníci