>

Tomáš Szulcsán

Tomáš Szulcsán
Asistent produkcie @ Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS)
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Na Growni je veľa skvelých možností ako jednoducho grownuť (nečakane 😄). Odlišuje sa od ostatných webov svojho druhu najmä tým, že ponúka viac zaujímavejších ponúk pre mladých ľudí, čo pre mňa znamená viac skúseností, viac znalostí, viac spokojnosti so sebou samým. Myslím si, že vďaka Growni mám ľahší prístup k týmto hodnotám a môžem sa plne realizovať na zmenách, ktoré chcem vidieť ako na sebe tak aj v prostredí, v ktorom sa aktívne angažujem.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

projektový manažment
HR
marketing

Viac o mne

Považujem sa za človeka s príjemným vystupovaním. Som obetavý a čo treba urobiť, tak spravím aj za druhých. Vždy však potrebujem vedieť prečo tu danú vec vykonávam. Musí to byť čosi zmysluplné, inak nemám vôľu pokračovať. Nehovorím o sebe mnoho vecí a pre ostatných som skôr akousi hádankou. Povedal by som, že mám celkom dumavý typ osobnosti, ktorý rád rieši problémy na rôznej škále. Myslím si, že komentovanie problému je jednoduché, avšak iba činmi sa vie človek skutočne posunúť ďalej. Som pripravený naučiť sa nové veci a zobrať si ich so sebou do akéhosi pomyselného backpacku, ktorý si budem niesť počas celého života. Mám rád zmeny a dynamiku vo veciach, kedy sa neustále posúvam ďalej. Som milovníkom Lega a anime. Zbožňujem hlavolamy ako je napr rubikova kocka. Baví ma ,,skúmať" jedinečnosť ľudí a hľadať vo všetkom patterny. Na záver možno ešte jedna maličkosť, ktorá by mohla o mne čosi napovedať... Podľa MBTI som INFJ.✨😌

Kľúčové slová o mne

vernost
vždy niečo nové
zmysluplnosť

Pracovné skúsenosti

Helper na promo akciách a festivaloch @ Your event services s.r.o.
Bratislava
Pomáham na rôznych promo akciách/festivaloch/podujatiach s priamym usporadúvaním eventu. Skladanie/rozkladánie techniky a umiestňovanie komponentov pre korektný chod akcie. Uvítanie hostí a obstarávanie ich potrieb.
2023 - súčasnosť
Asistent produkcie @ Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS)
Bratislava
Pomáhanie pri usporadúvaní organizovaných voľnočasových/vzdelávacích akcií.
2023 - súčasnosť
Rôzne @ P.J. Servis
Bratislava
Pracoval som na pár pozíciách, nakoľko som mal možnosť si to vyskúšať. Napr. práca v logistickom centre, v potravinách, na predajni s oblečením a obuvou, práca v kuchyni v pizzérií, stavebniny...
2021 - 2023

Vzdelanie

Stredoškolské
Gymnázium Ivana Horvátha
Bratislava
Štúdium s rozšírenou výukou angličtiny
2019 – 2023

Doplnkové aktivity a úspechy

DASATO Academy
Neformálny vzdelávací program pre ambicióznych stredoškolákov. Workshopy plné zaujímavých vedomostí, ktoré človek využije v praxi. Počas roku v DASATO študenti riešia 3 projekty v súkromnom, verejnom, či neziskovom sektore.
2023

Preferencie

8 hodín / týždenne
  • startupu
  • verejnej inštitúcii
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do 2 dní


Ďalší dobrovoľníci