>

Patricia Šebová

Patricia Šebová
PPC Šepcialista @ Visitero s.r.o.
UMB v BB - Ekonomická fakulta, Banská Bystrica, Ekonomika a manažment podniku , 2024
Žilina, Žilinský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

preskúmavať nové precovné príležitosti

roširovať obzory a sebazdokonalovať sa

rozširovať kontakty a získať vlastných klientov

spoznávať ľudí prostrenístovm spoluprác

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

fakturácia
podnikový systém
seo
content marketing
marketing pre sociálne siete
výtvarné umenie
dizajn
marketing
komunikácia
administratíva
projektový manažment

Viac o mne

Nakoľko som taká "polovičná" študentka, t.j. externá študentka asi nebudem mať veľa príležitostí na stáž a ani si ju asi nemôžem dovoliť nakoľko si školu platím a život je jeden veľký náklad :D. Teraz vážne>>>> Dúfam však, že sa pri mojom momentálnom zamestnaní (polovičný úväzok) venovať samorozvoju, v ktrom chcem následne smerovať moju profesijnú cestu. Som v 3. ročníku Bc, na UMB v BB, kde študujem ekonomiku a manažment podniku. Moje súčastné zamestnanie je kordinátorka verejných obstarávaní, s ktorou mám dvojročnú prax, z časti som pracovala aj ako testerka pri závádzaní podnikateľského systému, na urovňi užívatelských funkcionalít programu v porovnaní so skutočnou praxou v procesoch podniových aktivít technicky zameranej firmy.

Teraz by som rada uviedla prečo hladám príležitosti v odlišnom odbore ako študujem. Ako kreatívec, umelec, ktorý sa venuje aktívne maľbe tradičným spôsobom, "na plátno", ale zabŕda aj do digitalnej grafiky sa snažím tento môj najväčší koníček spojíť s niečím čo ma bude baviť. Ekonomika v sebe zahrňa aj marketing. Ktorý je však chápaný na našej univerzite psychologickým spôsobom na získanie efektívneho hospodárneho výkonu podniku atd. Avšak viac sa mi páči kreatívna stránka marktingu s využitím IT zručností pochopenia rôznych nástrojov digitálneho marketingu spojených aj s manažovaním. Preto sa budem do budúcna zameriavať na túto sféru. Avšak je samozrejmosťou, že skúsenosti len tak samé nepriletia a preto som ochotná aj dobrovoľníckeho podujatia sa na aktivitách podnikov zaoberajúcich sa týmto odborom, tak aby mi to časovo spadalo k terejšiemu polovičnému úväzku. Ale ak by bola možnosť čiastočného uväzku, bolo by to ideálne, lebo by moja plná pozornosť patrila Všej veci. Potom možno už aj mojej :D. Toľko o mne. Jeden koníček už poznáte. Ak by ste chceli poznať ešte kopec mojich iných koníčkov a pracovných skúseností, don't hesitate to contact me in social media where you find me as Patrícia Šebová or email - patricia.sebova@gmail.com. Moju umeleckú tvorbu si možete pozrieť na stránke https://www.facebook.com/TrisARt.net alebo https://www.sashe.sk/TrisArt. Možno z mojej tvorby aj zistíte aká je moja osobnosť ;)

Kľúčové slová o mne

marketing
web
maľba
kreatívny priemysel
ekonomika
digitálny marketing
manažment
verejné obstarávanie
digitálne technológie
dizajn
stáž
hľadám prácu
pracovné príležitosti
práca v marketingu
umelec
kreatívne myslenie
líderstvo
osobný rozvoj a rast

Pracovné skúsenosti

PPC Šepcialista @ Visitero s.r.o.
Žilina
V mojej náplni je čokoľvek čo sa týka reklám. Komplexná tvorba reklamných textov, stratégií, ovládania nástrojov a tvorba grafiky. Avšak roširuje obzory aj v tvorbe webov cez wordpress.
2022 - súčasnosť
Projektový konzultant pre prípravu a riadenie EU projektov a implementátor PIS @ Rozvoj a spolupráca s.r.o.
Žilina
Náplň práce - implementácia podnikateľského systému, podpora projektov, koordináciá verejných obstarávaní, fakturovanie, logistické administratívne činnsoti.
2021 - 2022
Koordinátor verejného obstarávania @ ICTUS CONSULTING s.r.o.
Banská Bistrica
Náplň práce – koordinátor verejného obstarávania, vypracovanie zmlúv, vystavovanie faktúr, príprava podkladov k verejnému obstarávaniu, administratívna správa, komunikácia s úradmi, klientske poradenstvo.
2018 - 2020

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ekonomika a manažment podniku
UMB v BB - Ekonomická fakulta, Banská Bystrica
2019 – 2024
Stredoškolské
Obchodná akadémia, Tajovského 25, 975 73 Banská Bystrica
Banská Bystrica
2011 – 2015

Preferencie

20 hodín / týždenne
  • startupu
  • študentskému projektu
  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do 3 hodín


Ďalší dobrovoľníci