>

Michal Majerčík

Michal Majerčík
Self-Taught Web Developer
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Moje meno je Michal a toto je cesta za mojim snom. Chcem sa osobnostne a profesne posunúť vpred a filizofia GROWNi, tak ako mi bola predstavená na evente Night Of Chances, sa mi veľmi páči. Aktuálne skúsenosti hľadám, no verím, že ich časom budem vedieť aj odovzdať iným.

Moje portfólio: www.codewiz.sk

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

Web development

Viac o mne

Od útleho veku som chcel vedieť čarovať a práca v IT má podľa môjho názoru k tomu najbližšie.

Moja cesta však viedla celkom iným smerom a stal som sa účtovníkom. Pôsobil som tak skoro 10 rokov. Vystriedal som rôzne pozície v rôznych korporátnych firmách. Pracoval som vo veľkých aj malých tímoch, a taktiež v mnohých ERP softvéroch (SAP, Oracle, BAAN, Iscala, Coda), získal veľa ďalších skúseností. Časom som však nadobudol pocit, že ma práca, ktorú robím, celkom nenapĺňa...vyhorel som.

Doviedlo ma to k úvahe, kde je problém a ako ho môžem riešiť? Aj napriek tomu, že práca účtovníka nie je tak stereotypná, ako sa môže zdať, nebolo to ono. Považujem sa za celkom kreatívneho človeka a preto chcem niečo tvoriť, vytvárať, a účtovník predsa len zaznamenáva...Zobral som tak všetku odvahu a odhodlanie, ktoré v sebe mám a začal som sa znovu venovať programovaniu. Po veľmi dlhej dobe som začal mať radosť zo života, z toho čo robím, čo sa učím, aj z toho, že CHCEM vedieť viac. Našiel som riešenie svojho problému.

Hľadám príležitosť sa posunúť a neustále sa zdokonaľovať v tom, čo robím. Verím, že správny pomer sebavedomia, odhodlania a sebakritiky mi pomôžu nájsť moju vysnívanú prácu, kde sa budem môcť naplno realizovať. Zatiaľ sa venujem Front End Web developmentu, ale som otvorený takmer všetkému, nakoľko sa chcem v oblasti programovania rozvíjať.

Kľúčové slová o mne

html
css
javascript
jquery
sass
git
programovanie
technologické inovácie
vzdelávanie
tech
coding
team work
tvorba webu
web development

Pracovné skúsenosti

Self-Taught Web Developer
Bratislava
Kontinuálne sa vzdelávam v oblasti web devlopmentu. Môj techstack: - HTML5 - CSS3 - Javascript - Jquery - Sass - Git/Github Moje portfólio: www.codewiz.sk
2022 - súčasnosť

Preferencie

2
  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do dňa


Ďalší dobrovoľníci