>

Martin Kardos

Martin Kardos
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Chcem sa neustále zlepšovať a pomáhať niečo tvoriť. Chcem pre seba a ľudí okolo seba lepší život.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

projektový manažment
systémový administrátor

Viac o mne

Som "fitness fanatik", pred dvoma rokmi som trpel podvýživením. Veľmi veľa som študoval o tele, funkcií svalov a spôsoboch cvičenia, či už išlo o techniky, plány, súťaže a podobne. Vďaka týmto nadobudnutým znalostiam som nejednému človeku pomohol zlepšiť svoj výkon vo fitku. Ajkeď niesom certifikovaným trénerom tak takáto pomoc druhým ma extrémne baví.

Vyštudoval som bilingválnu obchodnú akadémiu, kde som získal veľa zručností v rôznych oboroch ako napr.: Ekonomika a ekonómia, prekladateľstvo, štatistika, Anglický jazyk kde som dosiahol úroveň C1, Matematika, základy programovania a práce s počítačom vďaka čomu som aj ECDL držiteľom. Neraz som bol jedným z najlepších účtovníkov školy.

Po škole som sa takmer rok venoval modelingu, kde som aj kariérne za tento krátky čas postúpil. Bol som trénerom a koučom modelov. Či už sa to týkalo tréningov, jedálníčkov ale aj celkovej prípravy pred fotením a podobne.

Na strednej škole ma vždy zaujímali financie, investovanie a celkovo spôsoby ako byť finančne zdatný a gramotný. Patril som medzi najviac finančne gramotných stredoškolákov Slovenskej Republiky. Po nejakom čase som sa začal zaujímať o to ako sa dostať do tohto sektora aj profesionálne. Po určitom čase som bol oslovený jednou spoločnosťou a už nejakú dobu podnikám ako finančný sprostredkovateľ.

Kľúčové slová o mne

spätná väzba
vzájomná pomoc
vzdelávanie

Vzdelanie

Stredoškolské
Obchodná akadémia
Rožňava
2017 – 2022

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do 3 dní


Ďalší dobrovoľníci