>

Lukáš Baránek

Lukáš  Baránek
Marketingový manažér @ zVedaVie
Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Prečo som na GROWNi?

  • Jednoduchá odpoveď? Prečo nie!

  • Komplikovaná odpoveď? Píšem ju... zrejme...

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

Hocičo v čom sa môžem zdokonaliť alebo sa niečo naučiť

Viac o mne

V študijnom živote som študent gymnázia, ktorého nebaví bežný študijný život a hľadá spôsoby prerazenia vo svete. V osobnom živote som horský nadšenec, ktorého baví strácať sa v nekonečných kopcoch.

Veľmi rád komunikujem s ľuďmi a následne sa na základe týchto skúseností učím a zdokonaľujem. NERÁD sa rozprávam o povrchných veciach a zbytočnostiach. Verím, že sa mi v budúcnosti podarí dosiahnuť niečo výnimočné, niečo nezabudnuteľné!

V čase, čo mi po škole a horách zvýši študujem Španielčinu (niekto ďalší?), čítam knihy, aktívne sa angažujem v podnikaní, investovaní a obľubujem dýchacie metódy (100% odporúčam Wim Hofa!). Dá sa ma zastihnúť na FB, ale inde ma nenájdete - všetko sú to len zbytočnosti čo človeku berú čas a energiu zo života.

Teraz sa ale presuniem na kľúčové slová, keďže nemám šajnu, čo tam dať...

Kľúčové slová o mne

vzťahy a komunikácia s verejnosťou
angažovanosť
spoznávanie nových ľudí
španielsky jazyk
spánok ktorého nikdy dosť nemám :D
komunikácia
podnikanie
investovanie

Pracovné skúsenosti

Marketingový manažér @ zVedaVie
Pripraviť plán na zlepšenie popularity a lepšieho prístupu k ľudom? Done Spraviť rozsiahly dotazník a osloviť stredné školy na celom Slovensku? Done Tlmočiť závery tímu a navrhnúť ako upraviť produkt? Done Odísť aby som sa mohol vzdelávať v ďalšej oblasti? Done
2022 - 2023
Práca na vlastnom projekte @ Tiberium Resurrection
Modifikácia mojej srdcovky z detstva - Tiberian Sun a rozšírenie jej príbehu. Ako zakladateľ projektu som pracoval s tímom 20tich ľudí z rôznych častí sveta. Moja úloha bola organizácia a plánovanie spolu s príbehom a grafickým dizajnom. Spoločne sme pripravili a vydali 6 úspešných verzií. Stále ma to teší :)
2018 - 2021

Vzdelanie

Stredoškolské
Evanjelické Gymnázium Juraja Tranovského
Liptovský Mikuláš
2015 – 2023

Doplnkové aktivity a úspechy

RozbehniSA
Veľmi zaujímavý asi 5 mesačný inkubátor na vlastné projekty. Realistickým cieľom je sa niečo naučiť a zlyhať VO VŠETKOM, ale poučiť sa z toho a nezopakovať tieto chyby v prostredí, kde by stáli tisícky eur.
2023
DASATO Academy
Piatkový program neformálneho vzdelávania v Trenčíne. Popravde neznášam cestovanie tam a späť 2,5h, ale za ten obsah a know how od ľudí z praxe to stojí...
2022
Futureton
Asi mesiac aktívnej práce po večeroch a pridávanie meetingov ako divá veverička, len aby sa projekt stihol riadne napísať. Stálo to za to? Určite áno, moment, keď som dostal hovor od Nexterie a dozvedel sa, že som vyhral vykompenzoval všetky tie razy čo sa mi už fess nechcelo kreatívne písať
2023
Výstup na Mont Blanc
Glockner bol oproti tomuto zdravotná vychádzka...
2022
Projektový Nexteria Lab
Zaujímavý 2-týždňový online kurz s workshopmi zameranými na podnikavosť a tvorbu vlastných projektov. Skvelý 1st step, odkiaľ sa mi podarilo ďalej odpichnúť a spoznať napríklad Juraja z RozbehniSA. Networking, networking, networking, phew
2022
Creative skills for innovation
Absolvovaný workshop na metódu design thinkingu. Rád s týmto flexím, keďže to zastrešuje Google, I keď treba dodať, že WS sám o sebe bol dosť dobrý.
2022
DOFE - Strieborná úroveň
V podstate ročný záväzok, že každý týždeň aspoň otvorím knihu so Španielčinou, či aspoň pol roka pôjdem na skaly. Vo výsledku? Nič ťažké, keďže to rád robím aj viac razí do týždňa, avšak mať to prehľadne zapísané na jednom mieste a sledovať svoj postup má niečo do seba.
2022
Výstup na Grossglockner
Bola to drina hele xD
2021
Výstup na Gerlachovský Štít
Keď si na to teraz spomínam to bol vlastne pekný výlet.
2020

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • startupu
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do 2 dní